Neler Yeni

⚽ Avrupa Konferans Ligi | Olympiakos - Fenerbahçe ( Rövanş ) ⚽ | 📺 TV8 Canlı

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
5 tane penaltı atacaksın evinde. 5 penaltı ancak bu kadar kötü atılır. 26 mayıs 2021 Villarreal - Manchester United UEFA Avrupa Ligi final maçı penaltı atışları izleyin. Arada uçurum fark var. Livakoviç daha ne yapsın. Yazık oldu.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,926
İsim
Batuhan
5 tane penaltı atacaksın evinde. 5 penaltı ancak bu kadar kötü atılır. 26 mayıs 2021 Villarreal - Manchester United UEFA Avrupa Ligi final maçı penaltı atışları izleyin. Arada uçurum fark var. Livakoviç daha ne yapsın. Yazık oldu.
Elenme Sebebi %100 Don Lastiğinin Suçu , Turu İlk Maçtan Garantileyebilirdik Ama Rotasyon Yaptı Don Lastiği .

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,473
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Bu hocanın bide penaltı kaçıranların taa..

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,926
İsim
Batuhan
Bu hocanın bide penaltı kaçıranların taa..
Oyunculara bir şey Demiyorum Ben Yinede Zajc & Krunic Yok Dedik Allahtan Yinede Aldı Kadroya .

İlk Maçta Rotasyon Yapmasaydı Bu Farklı Sonuçlanırdı !

Don Lastiği & Malkoç Oğlu İstifa Etmeli Net !

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Kadir Çelik
şu turnuvada oynadığın en güçlü rakip olympiakos. oynadıkları futbolu da hep beraber gördük. iki büyük takım sürekli birbirlerine laf yapacağına olympiakoslari falan elemeye baksın. rezalet bi sonuç.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,837
İsim
Mert Can Ergün
Eski günler daha iyi di penaltı atmasını bilen oyuncular vardı

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,473
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Oyunculara bir şey Demiyorum Ben Yinede Zajc & Krunic Yok Dedik Allahtan Yinede Aldı Kadroya .

İlk Maçta Rotasyon Yapmasaydı Bu Farklı Sonuçlanırdı !

Don Lastiği & Malkoç Oğlu İstifa Etmeli Net !
Olsun ben yinede hepsinin taaa

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,926
İsim
Batuhan

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,473
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Aslında uygun dildi ama olsun.
Teşekkür ederim admin.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,349
İsim
Kadir
Korkak oyunla şu takıma 2-3 atamıyorsan istifa edeceksin, rakip takımın teknik direktörü değişiklik yapsa bu kadar zarar vermezdi.
Penaltılar şans işi tamam ama solak kalecinin soluna da atmazsın ya penaltıları bu mu penaltılara çalışmak kariyerinde penaltı atmayan djiku hariç kimse iyi penaltı atmadı.
Kanatların orta açmaktan başka bir şey yapmıyor kent diye bir adam var elinde bir kere fırsat vermedin şu adama
Aston villa hezimet yaşatırdı bu taktik anlayışıyla oynasaydın ne yazsak boş evlatçılık taktiksizlik...
Konferans için süper kupayı lig için konferansı feda etti 1-2 haftaya lig de gider bu kafayla devam ederse şu kadro 1 kupa bile kazanamazsa bu takımın suçu değildir.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Korkak oyunla şu takıma 2-3 atamıyorsan istifa edeceksin, rakip takımın teknik direktörü değişiklik yapsa bu kadar zarar vermezdi.
Penaltılar şans işi tamam ama solak kalecinin soluna da atmazsın ya penaltıları bu mu penaltılara çalışmak kariyerinde penaltı atmayan djiku hariç kimse iyi penaltı atmadı.
Kanatların orta açmaktan başka bir şey yapmıyor kent diye bir adam var elinde bir kere fırsat vermedin şu adama
Aston villa hezimet yaşatırdı bu taktik anlayışıyla oynasaydın ne yazsak boş evlatçılık taktiksizlik...
Konferans için süper kupayı lig için konferansı feda etti 1-2 haftaya lig de gider bu kafayla devam ederse şu kadro 1 kupa bile kazanamazsa bu takımın suçu değildir.
Penaltıyı tamamen şansa indirgememek lazım. Atletico Madrid kalecisi Oblak çok iyi bir kaleci olmasına rağmen penaltılarda sağa çok fazla atlıyor. Hatta bir maçta Real Madrid futbolcuları bu nedenle beş penaltıdan dördünü Oblak'ın soluna vuruyor ve turu geçiyor. Bu sene Inter yine penaltıyı analiz edemeyip attığı penaltıların yarısını kaçıran Alexis sanchez'e penaltı attırdı ve penaltıları Oblak'ın sağına vurup elendi.
Solak kalecinin soluna 3 tane kötü penaltı atıp şansızlıktan elendik diyemezsin. Livakoviç beşte iki değil de beşte üç tutsaydı yine elenirdik ki biraz şanslı olsa üçü de tutardı. Dünyada penaltı atışlarında beşte dört tutan kaleci zaten yok.
Ben hobi olarak spor takip eden biri olarak Fener'in bu şekilde elenmesini kabul edemiyorum. Üzücü.

Besim Tibuk

80+ Gold
IMG-20240407-WA0022.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,968
Üyeler
142,495
Son üye
soch1516