Neler Yeni

⚽ Avrupa Konferans Ligi ⚽ Olympiakos - Fenerbahçe ⚽

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Batuhan
KOYMA ŞU KRUNİCİ KAFAMA SIKACAM.
Krunic , Fred , Syzmanski Bir Arada Oynadı Mı Hiç ?

İsmail Yüksek Oyun Anlayışı Yok Hocam .

İsmaili Satıp Krunici Almak Yerine Jorginho İçin Tüm Şarları Zorlardım Ben Mesela .

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Lig olsaydı da 11 olarak sadece batshuayi yerine dzeko değiştirirdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Krunic , Fred , Syzmanski Bir Arada Oynadı Mı Hiç ?

İsmail Yüksek Oyun Anlayışı Yok Hocam .

İsmaili Satıp Krunici Almak Yerine Jorginho İçin Tüm Şarları Zorlardım Ben Mesela .
İsmail krunic de zajcı da ligdeki diğer orta sahaları da cebinden çıkarır.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Fener düzgün kadro çıkarsa bu maçı farklı alırdı. Olympiakos'ta hiçbir şey yok. Haftaya Fener rahat turlar.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Milan krunici gönderdi, bizim sameti gönderdiğimiz gibi sevindi.

Fener düzgün kadro çıkarsa bu maçı farklı alırdı. Olympiakos'ta hiçbir şey yok. Haftaya Fener rahat turlar.
Eğer düzgün kadroyla çıksak onları Kadıköye gömeriz!

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Batuhan
Lig olsaydı da 11 olarak sadece batshuayi yerine dzeko değiştirirdim.

İsmail krunic de zajcı da ligdeki diğer orta sahaları da cebinden çıkarır.
Milan krunici gönderdi, bizim sameti gönderdiğimiz gibi sevindi.

Eğer düzgün kadroyla çıksak onları Kadıköye gömeriz!
Mert Hakan Yandaş , Serdar Aziz , Samet Akaydın , Miha Zajc Bunların Sözleşmesinin Fesh Edilmesi Lazım Dahada Varda Bunların Hiçbir Katkısı Yok Aksine Zararı Var Takıma .

Luan Peresin Takımdan Gitmesi Gerekiyor Mesela Ama Nazım Sangare Gibi Kendini Unutturdu Takımda :)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Emre
Discord
necromancerr

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ben iyi gün taraftarı olmayalım, takımın en ücra parçasına kadar tam destek verelim dedikçe bu adam çıkıp çıkıp bana bu lafımı yutturuyor.

Emsal

80+ Silver
İsmail Kartal ın eksikleri de var ama sonuca göre konuşuyorsunuz bence
+ ları da çok fazla

1)Takımdaki her oyuncu ile iyi anlaşıyor ve motive ediyor , oyunu daha iyiydi ama kötüye gidiyor denilecek hiçbir oyuncu yok

2)Genel olarak gitmesi gereken çoğu futbolcuyu gönderdi
gustavo,joao pedro,szalai,Samet akaydın,Altay bayındır

3)Kalması gerekenleri genel olarak iyi seçti; osayi,oosterwolde,irfancan Kahveci ,Mert hakan ,batshuayi vs

4)Alınacak oyuncuları güzel seçtiler , szymanski,djiku,becao,fred,cengiz,Mert müldür,çağlar,tadic(gelmesine engel olabilirdi istemiyorum diyerek)

5)Jesus gibi uzun top ile lezzet vermeyen futbol oynatmıyor , bazen çok kötü oynasa da takım genel olarak çok güzel paslaşmalarla çok güzel goller atıyor

6)Çirkef açıklamalar yapmıyor , nadiren kibri karışssa da(krunic ve zajc kendi istediği için mesela) onun dışında diğer takımlar hakkında vs açıklama kolay kolay yapmıyor işine odaklı gidiyor

7)Takımı mesela gs gibi işine gelince hemen yere atla zaman geçir faul bekle diye taktik yaptırmıyor genelde oyunu oynatıyor,oyunu bozmuyor

Vs vs

Eksi yanları da var tabii ki
-crespo yollayıp krunic almak
-zajc yerine başkası olabilirdi
-bazen kendi görüşlerinde çok diretiyor ve yanlış değişiklikler yapıyor vs

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
İsmail Kartal ın eksikleri de var ama sonuca göre konuşuyorsunuz bence
+ ları da çok fazla

1)Takımdaki her oyuncu ile iyi anlaşıyor ve motive ediyor , oyunu daha iyiydi ama kötüye gidiyor denilecek hiçbir oyuncu yok

2)Genel olarak gitmesi gereken çoğu futbolcuyu gönderdi
gustavo,joao pedro,szalai,Samet akaydın,Altay bayındır

3)Kalması gerekenleri genel olarak iyi seçti; osayi,oosterwolde,irfancan Kahveci ,Mert hakan ,batshuayi vs

4)Alınacak oyuncuları güzel seçtiler , szymanski,djiku,becao,fred,cengiz,Mert müldür,çağlar,tadic(gelmesine engel olabilirdi istemiyorum diyerek)

5)Jesus gibi uzun top ile lezzet vermeyen futbol oynatmıyor , bazen çok kötü oynasa da takım genel olarak çok güzel paslaşmalarla çok güzel goller atıyor

6)Çirkef açıklamalar yapmıyor , nadiren kibri karışssa da(krunic ve zajc kendi istediği için mesela) onun dışında diğer takımlar hakkında vs açıklama kolay kolay yapmıyor işine odaklı gidiyor

7)Takımı mesela gs gibi işine gelince hemen yere atla zaman geçir faul bekle diye taktik yaptırmıyor genelde oyunu oynatıyor,oyunu bozmuyor

Vs vs

Eksi yanları da var tabii ki
-crespo yollayıp krunic almak
-zajc yerine başkası olabilirdi
-bazen kendi görüşlerinde çok diretiyor ve yanlış değişiklikler yapıyor vs
Crespo gibi oyun zekası yüksek bir adamı göndermek başlı başına büyük bir hataydı zaten. Ama bence hocanın eksi yanları artı tarafından ağır basıyor. Oyuncular ne yapıyorsa kendileri yapıyor.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Batuhan
Takımdaki her oyuncu ile iyi anlaşıyor ve motive ediyor
Yanlış Bence , Jorgenin Takım Ruhunu Hatırlatırım .

Osai Samuel'e Teklif Varken Satılması Gerekiyordu , Mert Hakan Yandaş'ta Aynı .

Krunic Yeni Geldi Neysede , Hiç Bir Katkısı Olmayan Miha Zajc'a Yeni Sözleşme İmzalatan Hocadır Kendisi .

Crespo gibi oyun zekası yüksek bir adamı göndermek başlı başına büyük bir hataydı zaten. Ama bence hocanın eksi yanları artı tarafından ağır basıyor. Oyuncular ne yapıyorsa kendileri yapıyor.
Hocanın Taktik Anlayışı Sıfır , Savunma Anlayışıda Sıfır .

her şey Oyuncuların Elinde Kalıyor Neden Lider Ruhlu Dzeko Ve Tadic Sürekli 11'de Sanıyorsun .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
908,879
Üyeler
141,060
Son üye
Mithatdmn10
Top Bottom