Neler Yeni

⚽ Avrupa Konferans Ligi ⚽ Olympiakos - Fenerbahçe ⚽

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Yanlış Bence , Jorgenin Takım Ruhunu Hatırlatırım .
Ayrıca psikolojik üstünlüğü de kaybetmiyordu, adam derbide yeniliyordu hala dimdik ayakta duruyordu hatta sakız çiğniyordu. Aynısını şuanda göremiyoruz, adam ilk golden suratını asıp yedek kulübesine atlıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Osai Samuel'e Teklif Varken Satılması gerekiyordu
Gram katılmıyorum

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Batuhan
Ayrıca psikolojik üstünlüğü de kaybetmiyordu, adam derbide yeniliyordu hala dimdik ayakta duruyordu hatta sakız çiğniyordu. Aynısını şuanda göremiyoruz, adam ilk golden suratını asıp yedek kulübesine atlıyor.

Gram katılmıyorum
Nedenki Hocam Osai Satılıp Doğru Düzgün Sağ Bek Alınırdı Hector Bellerin Misal .

Osainin As Mevkisi Sağ Kanat Değilmiydi Zaten ?

Son düzenleme:

Emsal

80+ Silver
Gs içerde dışarda 3-0 yenilirken isterse kenarda yemek yesin hocam :) adam gibi bir tane derbi kazanamadı

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Batuhan
Gs içerde dışarda 3-0 yenilirken isterse kenarda yemek yesin hocam :) adam gibi bir tane derbi kazanamadı
Sence Bu Kadro Jorgenin Elinde Olsa O Maçlar Öyle Olurmuydu ?

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,732
İsim
Can BOZKURT
3 2 biter gibi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,691
İsim
Emre
Discord
necromancerr

The Semih

80+ Silver
3-0 dan sonram maçı kapattım turu kaybetti diye sonradan olimpiakos atağı kesince fenerbahceye şans gelmiş iyi değerlendirmişler. İstanbulda işleri çok zor, 3-2 bittiği için yatıp kalkıp dua etsin ismail.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Enes kaya
Pas hataları top kaybı olmasaydı kazanan biz olurduk
Onlar olduğu icin takim kötü oynuyor ya hani. Rakip gol atmasa siz kazanirdiniz

Orta sahalar sadece 20dk oynatabiliysin demiş doktor açıkladı basın toplantısında lâkin bence gs maçındaki protestoyu sakatlıklar olduğu için de yaptılar ve gerçek kısa sürede ortaya çıkmış oldu
1haftadir sakatliklar dolu deniliyordu ve doğru cikti kendileri acikladilar. GS macina da sakatlıklar olduğu icin tepki bahanesi ayagina maca cikmadilar cunku kaybedeceklerini dusunduler. Bu ali koc yemin ediyorum fena siyasetci adam gs ye karsi kupa kaybedip taraftarın hezimetine ugrayacagina maca cikmayip tepki koyuyorum diyip taraftari arkasina aldi. Taraftara acıyorum...

Emsal

80+ Silver
Crespo gibi oyun zekası yüksek bir adamı göndermek başlı başına büyük bir hataydı zaten. Ama bence hocanın eksi yanları artı tarafından ağır basıyor. Oyuncular ne yapıyorsa kendileri yapıyor.
Bu işte hocanın taktiği :) oyuncuları oynayabilecekleri yüksek seviyeye inandırıp yükseltmek (irfan , osayi , zamanında zajc ve rossi, batshuayi vs) ya da zaten yüksek kalitedeki oyuncuları güzel kullanmak
Maç öncesi güzel taktik hazırlama ve takımı hazarlama (tutmazsa değiştirme hızı çok kötü ama)

Eksi yanı ise maçın gidişatına göre taktik değiştirme
maçı okuyup doğru oyun düzenine geçme
Ve de doğru oyuncu değişikliklerini yapma bence bunlar eksi yanları

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Batuhan
Jorge, gustavo rossi arao Samet akaydın alioski yi istemeseydi bir tane adam gibi transfer yaptıramadı ya da yapmadı
Sportif Direktör Farkıda Var Yalnız Burda .

Çoğu Oyuncuyu Branco Sayesinde Aldı Bu Sene .

Örneği Tadic Mesela .

Top Bottom