Neler Yeni

Bu Link’e tıkladım sıkıntı olur mu?

RedFlag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf İslam Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
La olm sen nasil bı tipsin bu linkine tıkladım bişey olur mu diyorsun biz takladigimiz zaman bize olsa nolcak Allah'ım ya
Bilgili bir kişi linki görünce olur veya olmaz der belki YouTube a yazınca birkaç video çıkıyor link ile ilgili nasıl bir şey olduğu.

Satriani

80+ Bronze
Sıkıntılı, o yüzden ben tıklamadım.
Kalan arkadaşlara başarılar... :kekw:

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,041
İsim
Halit KÖK

RedFlag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf İslam Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Koptum gece gece
Kankam vallahi ciddili diyom la bir zamanlar bu çığlık atan bir karakter çıkıyordu bir linke tıklayınca bu da onun gibi bir şey mi? Gittim gece gece pc formatladım şifreleri değiştirdim korkudan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam vallahi ciddili diyom la bir zamanlar bu çığlık atan bir karakter çıkıyordu bir linke tıklayınca bu da onun gibi bir şey mi? Gittim gece gece pc formatladım şifreleri değiştirdim korkudan.
Beyler şu youtube videosu altındaki yorumlara baktımda sadece troll bir site olduğunu söylemişler Polish dogların trolü imiş. Bir vürüs olmadığını yazmışlar. Ne kadar doğrudur bilemem ama :)

Son düzenleme:
Siteden direkt virüs bulaşması imkansız bir şey indirmediği sürece... Yanıltıp dolandırma amaçlı çabalıyorlar genelde.

1713505514666.png

BGSGP

80+ Bronze
Merhaba dostlar arkadaş troll bir link atmış bir hızla tıkladım sıkıntı olur mu?
Link bu: https://twitch.tubson.pl/
Aga Linki Nerde Bulmuş La Redditte Falan Hiç Konusu Yok Bayağı Issız Bir Site. Güvenlik sorunu oluşturmaz, ****** geçmek için kurulmuşa benziyor. PNG fotoğrafları indiriyor, fotoğrafta da normal köpek fotoğrafı var.

Son düzenleme:

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Emir
Merhaba dostlar arkadaş troll bir link atmış bir hızla tıkladım sıkıntı olur mu?
Link bu: https://twitch.tubson.pl/
Elma değil bu yediğimiz galiba...
Antiy-AVLMalicious
BitDefenderMalware
CyRadarMalicious
FortinetMalware
G-DataMalware
KasperskyMalware
LionicMalicious
SeclookupMalicious
SophosPhishing
VIPREMalware
WebrootMalicious
Yandex SafebrowsingPhishing
ESETSuspicious
QutteraSuspicious
Ayva!

RedFlag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf İslam Demir
Aga Linki Nerde Bulmuş La Redditte Falan Hiç Konusu Yok Bayağı Issız Bir Site. Güvenlik sorunu oluşturmaz, ****** geçmek için kurulmuşa benziyor. PNG fotoğrafları indiriyor, fotoğrafta da normal köpek fotoğrafı var.
kanka tamda dediğin gibi taş taş geçmek için açmışlar

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Berat fatih

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Selim
Kameraniza erismek istiyor midi cihazlara erişmek istiyor mikrofona erişmek istiyor. :D

Top Bottom