Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

kırmızışarapp

80+ Silver
Hocam ip değiştim tarayıcı değiştim tc değiştim kart değiştim ama hala siparişi direk kapatıyor. Ne yapmak lazım acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünün fake olduğunu sanmıyorum ama hala kesin değil.
Önceden böyle bir şey yoktu. Benim kaçıncı hesabım böyle bir şey yaşamadım. Aliexpress'in desteğine yazmak lazım.

Gamepadin satışı devam ediyor mu yoksa fake mi ürün ona göre alacağım birde cuphead, dead cells gibi oyunları oynatır mı
İndirimli fiyattan devam etmiyor ama belki indirime girer takip et. Çok bir beklentim yok ama dead cells için aldım bende. O tür oyunları rahat oynatır merak etme.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammet Kürkçü
Önceden böyle bir şey yoktu. Benim kaçıncı hesabım böyle bir şey yaşamadım. Aliexpress'in desteğine yazmak lazım.

İndirimli fiyattan devam etmiyor ama belki indirime girer takip et. Çok bir beklentim yok ama dead cells için aldım bende. O tür oyunları rahat oynatır merak etme.
Siz nerden yapıyorsunuz çoklu hesabı? Dediklerimden hangilerini aynı bırakıyorsunuz?

kırmızışarapp

80+ Silver

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
kargo guncellemesi alan oldumu halen bende saticinin gondermesi bekleniyor diyor

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammet Kürkçü
2203
Herkese aynı kodu girmişmidir diye merak ediyorsanız sanmıyorum öyle bir şey olacağını.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,956
Üyeler
141,373
Son üye
muhammet00.
Top Bottom