Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Ryzen-22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Beytullah Karabaş
Nedenini bilen var mı

IMG_20240419_125802.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

8 gb 1600 mhz ram 132 TL

IMG_20240419_142729.jpg

kırmızışarapp

80+ Silver

Ekler

• Screenshot_20240419_155717_Chrome.jpg
    Screenshot_20240419_155717_Chrome.jpg
    92.3 KB · Hit: 59
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erdem
Nedenini bilen var mı

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 gb 1600 mhz ram 132 TL

Alıntıyı görüntüle
j2team cokies CHROME eklentisini indir. chrome da sadece satın alacagaın ürünün linkini ac ve j2team eklentisinden verileri sil. sonra chrome 'un kendi verilerini temizle. google hesabı ac ve aliexpresste direk satın al'a tıklayıp google hesap bilgilerini girip satın almayı dene.

forumda Hata alan herkesle bu bilgiyi paylaşın lütfen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erdem
Kodun hemen üst kısmında ne yazıyor aşağısını ss atmışsın.
Hocam yetiş j2team ile çerezleri silip sipariş verdiğim maillere böyle geri dönüş geldi. bu Gmail hesabım ve altaki linkteki mavi kutulu bits uç setini almıştım. Ne yapmalıyız RIZA BABA aydınlat bizi.

1713541477287.png

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Muhammet Kürkçü
j2team cokies CHROME eklentisini indir. chrome da sadece satın alacagaın ürünün linkini ac ve j2team eklentisinden verileri sil. sonra chrome 'un kendi verilerini temizle. google hesabı ac ve aliexpresste direk satın al'a tıklayıp google hesap bilgilerini girip satın almayı dene.

forumda Hata alan herkesle bu bilgiyi paylaşın lütfen.
Hocam gerçekten çok sağolun denemediğim şey kalmamıştı. Sadece ip değiştirip dediğiniz şeyleri yapınca izin verdi sipariş vermeme

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Hocam gerçekten çok sağolun denemediğim şey kalmamıştı. Sadece ip değiştirip dediğiniz şeyleri yapınca izin verdi sipariş vermeme
siparis vermekte yetmiyor sonrasinda yine closed olabiliyor siparisiniz 7 saat sonra closed olan siparisim var

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
o zamanda herşeyi değişip tekrar sipariş veririm aklımada başka bir şey gelmiyor.
soyle birseyde olabilir closed yiyen urunden tekrar siparis verince gecerli olabilir 5 6. sipariste gecirmisligim var ayni hesapta ard arda verince

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Muhammet Kürkçü
soyle birseyde olabilir closed yiyen urunden tekrar siparis verince gecerli olabilir 5 6. sipariste gecirmisligim var ayni hesapta ard arda verince
3-4 defa denedim ve hepsinde ip ve e posta değiştim ama kapattı direk siparişi. Birşekilde fark ediyor demekki

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
3-4 defa denedim ve hepsinde ip ve e posta değiştim ama kapattı direk siparişi. Birşekilde fark ediyor demekki
farkli hesap degil ayni hesapta 5. 6. deneyisimde closed olmadan aldigim oldu onceki siparislerimde suanda girdigim hesap ve actigim hesap aninda kapaniyor hicbir bilgi girmesem dahi nasil bi yasaklama yaptilarsa ip mac ip vpn herseyi denedim her turlu yakalaniyor cerezfilanda gectiler artik

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Muhammet Kürkçü
farkli hesap degil ayni hesapta 5. 6. deneyisimde closed olmadan aldigim oldu onceki siparislerimde suanda girdigim hesap ve actigim hesap aninda kapaniyor hicbir bilgi girmesem dahi nasil bi yasaklama yaptilarsa ip mac ip vpn herseyi denedim her turlu yakalaniyor cerezfilanda gectiler artik
Demekki bir yerden açık veriyoruz ama nerden. Şu aynı hesapta sipariş işini deneyeceğim hocam sağolun.

Top Bottom