Neler Yeni

Epic Games Değişime gidiyor

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
EFEKAN SARIKAYA
bir an dolar a geçiyor sandım korktum konu başlığını okuyunca

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Bu yil sonuna Kadar yenilikleri getirecek yaziyor tam tarih belli degil. Sadece bu sene mobil uygulamasi cikacagi kesin. Gerci varda steam gibi degil.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Alperen

enginer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Engin
Arayüz sade değil baya eksik. Ayrıca arayüz biraz fazla kaynak tüketiyor olabilir. Epic arayüzü açıkken ekran kartı kullanımını takip ettiğimde öyle hissediyorum. Tam bir test yapmadım bir his sadece. Epic arayüzü bir epey kötü. Ama tabii ki kullanıyorum çünkü amacım oyunlara daha kabul edilebilir seviyelerde sahip olabilmek. Bu amaca da uygun (şu aralar).

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
atacan atmaca
Sade sevdiğim için leş demek ağır geliyor, banada steam çok karışık ve hantal geliyor. EA app, Epic, Ubisoft vs sade tasarım kullanıyor.
Arayüz 1 kasıyor 2 istediğini bulmak zor 3 market kısmı çok uğraştırıcı 4 oyunların direkt ayarları eksik dosyadan dosyaya taşıma bile yok. 5 geç açılıyor. Arayüzde bir oyun oynama vakti geçirilmemeli daha ulaşılabilir ve kolay olmalı leşlikten kastın bu steamle arasında resmen hdd ssd farkı var

Palo DAYI

80+ Silver
Kullanıcı incelemeleri neden yok yıllardır zaten en saçma olan bu ne zaman geliyor guncelleme

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,144
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Fiyat politikası sebebiyle epic saflarındayız ülkecek. Kimsenin beğendiği yok ama mecbur kullanacağız. Şu platformu daha hızlı geliştirseler çok iyi olur.

Top Bottom