Neler Yeni

En iyi cashback kimde

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
İyi akşamlar beyler veli izni olmasın diye naysa kayıt için 18i bekletiyodum şimdide baktım nays eskisi gibi değilmiş şuan en iyi cashback veren uygulama hangisi

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Hakan Keser
İyi akşamlar beyler veli izni olmasın diye naysa kayıt için 18i bekletiyodum şimdide baktım nays eskisi gibi değilmiş şuan en iyi cashback veren uygulama hangisi
Eskisi gibi değil derken ne bakımdan değil anlamadım. Bayadır kullanıyorum eksilen bir şey görmedim. (Not: En iyi cashback Nays'ta)

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eskisi gibi değil derken ne bakımdan değil anlamadım. Bayadır kullanıyorum eksilen bir şey görmedim. (Not: En iyi cashback Nays'ta)
Cashback tutarları düşmüş ve geç yatıyor diye okudum doğruysa tabi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde önceden forumda görüyordum hep indirim başlıklarında naysla ekstra indirim falan artık onıda görmüyorum

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Berat fatih
naysi son olayı bizim forum işgal etikden sonra 3 gün sonra yatırıyolar artık harbi en iyisi şuan nays
papara felan vizz yani taht kurdu gönlümde

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,911
İsim
Sarp Yılmaz
naysi son olayı bizim forum işgal etikden sonra 3 gün sonra yatırıyolar artık harbi en iyisi şuan nays
papara felan vizz yani taht kurdu gönlümde
Papara viz mi ? :D hiç gülesim yoktu 3-5 milyon yarı aktif kullanıcıya para dağıtmak kolay aylık 14-15 milyon aktif kullanıcıya ulaşınca bakalım kısacaklar mı cashbackleri kısmayacaklar mı.
Papara şu anda Türkiyenin en iyi Elektronik Bankası adamlar 17 milyon kullanıcıyla zerre aksamadan işleri devam ediyorlar üstelik Beşiktaşın ana sponsoru Trabzonsporun da Stadyum sponsorular.

Birde önceden forumda görüyordum hep indirim başlıklarında naysla ekstra indirim falan artık onıda görmüyorum
Kullanıcı sayıları arttığı için ne kadar çok kullanıcı olursa cashback ve ödemeler o kadar az olur basit mantık.
5 Milyon kullanıcı ile 25TL lik cashback 125 Milyon TL olurken 10 Milyon kullanıcı ile bu 250 Milyon olur ve bunun gibi 10 tane cashback olduğunu düşün 2.5 Milyar TL yapar dolayısıyla büyüdükçe kampanyalar küçülür.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Berat fatih
Papara viz mi ? :D hiç gülesim yoktu 3-5 milyon yarı aktif kullanıcıya para dağıtmak kolay aylık 14-15 milyon aktif kullanıcıya ulaşınca bakalım kısacaklar mı cashbackleri kısmayacaklar mı.
Papara şu anda Türkiyenin en iyi Elektronik Bankası adamlar 17 milyon kullanıcıyla zerre aksamadan işleri devam ediyorlar üstelik Beşiktaşın ana sponsoru Trabzonsporun da Stadyum sponsorular.
ya knk haklısında şuan nays çok daha iyi gözükuyor illa nays da ileride çok fazla kullanıcya ulaştıgında kart çıkartıcak o zaman işte bilıyorum ki casbank olayı düşürüceklerdir ayrıca 2 taraflı cashbank olması çok iyi farklı alternatifler sunuyorlar biri dışarıda biri sanalda alışveriş

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,679
İsim
Feyzullah
nays da bu kampanyaların çok uzun süre devam edeceğini düşünmüyorum

Top Bottom