Neler Yeni

Epic Games Değişime gidiyor

emre_2280

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emre
Sade sevdiğim için leş demek ağır geliyor, banada steam çok karışık ve hantal geliyor. EA app, Epic, Ubisoft vs sade tasarım kullanıyor.
Hele ki pazardan bir skin almaya kalkıştıysanız offf. Sürekli sayfayı yeniliyorsunuz gereksiz yere, yüklemiyor da yüklemiyor sayfayı.

The Semih

80+ Silver
Hele ki pazardan bir skin almaya kalkıştıysanız offf. Sürekli sayfayı yeniliyorsunuz gereksiz yere, yüklemiyor da yüklemiyor sayfayı.
Steam stabil bir launcher değil ki abartılıyor bence, çok karışık bir ton gereksiz özellik ve animasyon var, işlemci ve ram kullanımlarına hiç girmiyorum.

En sevmediğim özelliğide C++ bende kurulu olmasına rağmen her yüklediğim oyunda zorunlu olarak tekrar yüklüyor benim gibi titiz insanların nefret ettiği bir özellik, sonuçta pc kullanmasını biliyorum opsiyonel olarak sorması gerekiyor.

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Talha Açıkgöz
beyler steam yalakalığı yapmayı bırakın 1 senedir topluluk pazarında aradığım şeyi en az yarım saatte buluyorum tasarımı desen çok karışık her yer her yerde e birde dolara geçti oyun fiyatları alınacak gibi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Faruk Süren
Bir oyunu kaç saat oynadığıma bakmak için satın alım işlemlerine gidip oyunu ne zaman aldığıma gidiyorum. Mesela Rise of the Tomb Raider beleş verildi 2021 sonunda 10dk aşağı kaydırdım
Dediğinizi tam anlamadım ama oyunu oynama süresini bilgisayar epic uygulamasından bakabiliyorsunuz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Korkun yerinde. Tam olarak olmasa da dolara geçmese de dolar zammı oluyor. Bazı oyunlarda 7-8 kat fiyat artışı var.
şu oyun daha geçen indirimlerle 21 TL'ye satılıyordu, bir de şimdi ki fiyatına bak. Fiyatı görünce bayıldım ag
1713703080181.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Ahmet
beyler epic dolara geçecek diyorlar doğru mu

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Sefa
Bir oyunu kaç saat oynadığıma bakmak için satın alım işlemlerine gidip oyunu ne zaman aldığıma gidiyorum. Mesela Rise of the Tomb Raider beleş verildi 2021 sonunda 10dk aşağı kaydırdım
Kütüphaneyi liste görünümüne alınca gözüküyor kaç saat oynandığı

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,988
İsim
MehmedVII

Palo DAYI

80+ Silver
beyler 360 TL epıc gerı odemlerınden kalan para var soyleyın bıseylerde alım la yoksa bosa gıdecek :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,927
Üyeler
141,363
Son üye
FullThrottle
Top Bottom