Neler Yeni

Rust mu almalıyım, Rdr 2 mi?

k3rems

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
Steam'de Rdr indirimde ve 24 dolar. Rust ise indirimde ve 12.72 dolar. Rust icin arkadasım yok ama Discorddan ısındıgım bir ekip kurabilirsem oynayabilirim diye düşünüyorum. Sizce hangi oyunu alayım?

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ali
Güzel bir hikaye ve oyunun sonunda ul#n bu yapımcı, grafikler ve daha kim varsa diye rahmet ve bereket ile anmak istiyorsanız RDR2

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
mecit burak kılıç
Steam'de Rdr indirimde ve 24 dolar. Rust ise indirimde ve 12.72 dolar. Rust icin arkadasım yok ama Discorddan ısındıgım bir ekip kurabilirsem oynayabilirim diye düşünüyorum. Sizce hangi oyunu alayım?
hocam bence rdr2 arkadaşınız yoksa bir süre sonra sıkabilir tabi son seçim sizin ben olsam rdr2 alırdım kesinlikle oynanması gereken bir oyun

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
Rdr yanlış drğilsem 55 60 saat sürüyor hikaye modu. Rust 1 k saat bile yapabilirsin ama rdr 2 nin hikayesi olsun grafikleri olsun rustta aramican

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
rdr 2 al bence yan görev açık dünya falan 150 200 saati bulur fav oyunum kendısı

k3rems

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rdr yanlış drğilsem 55 60 saat sürüyor hikaye modu. Rust 1 k saat bile yapabilirsin ama rdr 2 nin hikayesi olsun grafikleri olsun rustta aramican
grafiklerin aynı olmadıgını tabii ki goze aldim hocam :), sizin fikrinizce hangisi daha cok sarar?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,481
İsim
oğuzhan ege
rust online bir oyun onu al rdr ise hikayesi için nerden bedava indirebilceğini biliyorsun para verme boşver ülke batmış zaten :D

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
hayatı sadece rusttan oluşan bir adam olarak takım arkadaşların varsa rust uzun oynanma süresi ile sana eğlenceli anlar yaşatabilir gayet iyi bir oyun ama base atıcan loot yapıcan derken uğraştırır yani rdr2 de al direkt oyna hikaye oyunu yani gayet iyidir

şahin doğan

80+ Platinum
Aynı mantık değiller. Rust bağımlı olabileceğin tür bir oyun. 2-3 arkadaşta bulursan gününün 20 saatini rust oynamaya hazırla. Ben Rust derim.

Bünyamina

80+ Gold
Rust yerine rdr2 seçersen ileride daha huzurlu olursun. :D

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Rdr yi torrent oynayabilirsin ama rustı oynayamazsın . Birini şimdi alır diğerini sonra alırım dersen . Rust %33 fen fazla indirime girmez hep aynı. Ona göre seç birini

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
Bu ikisinden bağımsız olarak Hunt: Showdown öneririm.

Top Bottom