Neler Yeni

Motor tavsiyesi 125CC

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Bn 125 veya 125 s çok dikkatimi çekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

MT 125 3. Bir fikrim

Bizim ev sahibi MT 250'lik aldı memnun ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem. Daha alalı 1 ay falan oldu. Sordum memnunum dedi ama böyle şeyler uzun süreli deneyim ister.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,747
İsim
Can BOZKURT
Evet DUKE güzel bir motor, ama benelli 125-S de güzel arasında kaldım
Benelli kaliteli değil ama? Aprillia, Husqvarna kadar kaliteli değil İtalyanların çinlisidir o.

Bizim ev sahibi MT 250'lik aldı memnun ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem. Daha alalı 1 ay falan oldu. Sordum memnunum dedi ama böyle şeyler uzun süreli deneyim ister.
MT Serisi kaliteli seri kimseyi üzmez şayet ki motor temizse.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Hocam bütcen de varmış o zaman cb125r / mt125 / ktm duke 125 bu üçünden sana en güzel geleni al hocam kaliteli motor bunlar yok benelli yok başka motor bakmana gerek yok.

aqueace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdulkado
Hocam bütcen de varmış o zaman cb125r / mt125 / ktm duke 125 bu üçünden sana en güzel geleni al hocam kaliteli motor bunlar yok benelli yok başka motor bakmana gerek yok.
Bana binevi 125 cc de azda olsa hız yaşatacak bir motor lazım üçünden hangisi en hızlısı

Benelli kaliteli değil ama? Aprillia, Husqvarna kadar kaliteli değil İtalyanların çinlisidir o.

MT Serisi kaliteli seri kimseyi üzmez şayet ki motor temizse.
MT serisi güzel 125 lik güzelmi hızlımı benelli 125-S mi yoksa mt 125 mi hızlıdır

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,747
İsim
Can BOZKURT
Bana binevi 125 cc de azda olsa hız yaşatacak bir motor lazım üçünden hangisi en hızlısı

MT serisi güzel 125 lik güzelmi hızlımı benelli 125-S mi yoksa mt 125 mi hızlıdır
125 cc de hıza bakamazsın motoru kullanmayı öğrenmek gerek ancak Mt 125 daha hızlı

125 cc de hıza bakamazsın motoru kullanmayı öğrenmek gerek ancak Mt 125 daha hızlı
Sen motor alma.

aqueace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdulkado

MT serisi güzel 125 lik güzelmi hızlımı benelli 125-S mi yoksa mt 125 mi

Sen motor alma.
Başlangıç için alacağım halde neden alma diyorsun, abimde nk 250 var bende kendime 125 cc lik bir motor alacağım sadece öneri istediğim yerde neden öngargıya başvuruyorsunuz

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,747
İsim
Can BOZKURT
Başlangıç için alacağım halde neden alma diyorsun, abimde nk 250 var bende kendime 125 cc lik bir motor alacağım sadece öneri istediğim yerde neden öngargıya başvuruyorsunuz
Çünkü hız arıyorsun? Daha fren yapmayı vites değiştirmeyi dengeyi apexi zartı zurtu bilmeden hızlı gitsin 125cc ye göre dersen tabii ki uyanırım seni, paran varsa duke 125 al ikinci el mt125 ler son sahibini arıyor artık sadece duvara patlayıp ölmeni istemiyorum

aqueace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdulkado
Çünkü hız arıyorsun? Daha fren yapmayı vites değiştirmeyi dengeyi apexi zartı zurtu bilmeden hızlı gitsin 125cc ye göre dersen tabii ki uyanırım seni, paran varsa duke 125 al ikinci el mt125 ler son sahibini arıyor artık sadece duvara patlayıp ölmeni istemiyorum
Kısmı olarak bazı şeylerini biliyorum, ama yinede düşündüğün için teşekkürler evet duke 125 cidden güzel motor peki yakıt konusunda falan üzermi? Veya parça konusunda

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,747
İsim
Can BOZKURT
Kısmı olarak bazı şeylerini biliyorum, ama yinede düşündüğün için teşekkürler evet duke 125 cidden güzel motor peki yakıt konusunda falan üzermi? Veya parça konusunda
Hayır üzmez.

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Merhaba motor alacağım ve aklımda 3 model var sizlere sormak istedim

Benelli 125-S
Benelli BN 125
MT 125
KTM DUKE 125
Sizce hangisi hız ve fiyat konusunda iyidir
İlk motor deneyiminse üretimi devam eden parça stoğu konusunda sıkıntı çıkartmayan bir motor alman daha iyi. Böyle söyleyince benelli 125s daha iyi kalıyor her açıdan

Birde şimdi yeni çıkan voge 125r modeli var arkadaş daha yeni aldı bir sorun sıkıntısı yok 2 aydır kullanıyor bir sıkıntı çekmedi şimdiye kadar onuda bi ara araştır bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,956
Üyeler
141,775
Son üye
Lonemidas
Top Bottom