Neler Yeni

Utanç verici bir ismim var değiştirmek istiyorum ama ailem izin vermiyor.

pc ustasi1

80+ Silver
Utanç verici bir ismim var değiştirmek istiyorum ama ailem izin vermiyor. benim adımı türkçe de yaylaya giden kız anlamına gelen Beritan koymuşlar erkek olduğum içinde okulda çok dalga konuşu oluyorum. adım hakkında adımı değiştirmek istiyorum ailem izin vermiyor nasıl bir yol izleyeceğim? reşit olmadığım içinde bir şey yapamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bende ismimi baturay yapcam çok sexy bi isim bana göre

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,039
İsim
Lokman Doğan
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert
Utanç verici bir ismim var değiştirmek istiyorum ama ailem izin vermiyor. benim adımı türkçe de yaylaya giden kız anlamına gelen Beritan koymuşlar erkek olduğum içinde okulda çok dalga konuşu oluyorum. adım hakkında adımı değiştirmek istiyorum ailem izin vermiyor nasıl bir yol izleyeceğim? reşit olmadığım içinde bir şey yapamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
hocam benım ısmımde aynı bende degısmeyı dusunuyorum ama ne yapacagımı bılmıyorum senın gıbı bende ısmımden fazla memnun degılım ama degıstırıp ne yacagını bulman lazım ben sahsen bulamadım

Betalol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Beritan gelgeç
hocam benım ısmımde aynı bende degısmeyı dusunuyorum ama ne yapacagımı bılmıyorum senın gıbı bende ısmımden fazla memnun degılım ama degıstırıp ne yacagını bulman lazım ben sahsen bulamadım
bende çaresizim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert
aga anlıyorum zamanında cok dalga konusu oldu halen oluyor varsa sana yakısacagını dusundugun ısmın e devlet den dırek degıstırebılırsın e devlet acmaya yasın yeterlı ıse

Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Talha Açıkgöz
Dalga geçme amacım yok ama köye giden kızla adının ne alakası var la
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beritan ismi, yaylaya giden kız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda sözlükte Beritan isminin sağlam ve şimşek manası da bulunur. Son olarak ise Beritan, bir Kürt aşiretinin ismidir. Beritan ismi, kendi bedenlerine ve kendi kararlarına her zaman saygı duyan kişiler oldukları söylenebilir.

Haberkürt benim doğum günümde paylaşmış aslanım benim

Sebastian Szymanski

80+ Silver
En yakın isim berat oluyor belki lisede sorun yaşadın ama artık yeni ortamlara girdiğinde berat dersen daha rahat olursun. resmi yerlerde reşit oluncaya kadar beklemen gerekiyor.

Top Bottom