Neler Yeni

Okula tavuk pilav götürmek istiyorum fakat koku yaparmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan
Okula tavuk pilav götürmek istiyorum vakum kapaklı kullan at kaplarım var fakat sınıf içinde koku yapar diye endişe ediyorum yardımcı olabilir misiniz?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Baharatsız kokmaz. Yenir.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Teşekkür ederim yanıtın için bizim okulda dışarıda yemek eziyet gibi geliyor o yüzden sınıfta yemek istemiştim koku yapar mı sence akşamdan hazirlasam
Bizim okulda öyleydi. Dışarıda yer yoktu adam akıllı.

Pencereleri açıp pencerenin yanında yersen koku yapmaz gibime geliyor. Öğle arası zaten pencere açık durur, havalanır. Bir de havalar ısınıyor. Dikkat et, bozulabilir.

.RBO.

80+ Silver
Akşam hazırla kokusu gitsin tabağa köy götür ye

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
İbrahim
Akşamdan hazirlasam her hangi bi sorunla karşılaşır mıyım
Sınıfta en ufak kokuyu alıp rahatsız olan ece yoksa hiçbir sorun olmaz. bende okula götürmüştüm çünkü böyle bir sorunla karşılaşmıştım :D

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
Hiç bir şey olmaz rahatsız olana dışarı çıkmasını söyle hocaya giderse ve hocan bir şey derse tamam de geç yarın yine ye yarın yine kızarsa öbür gün bir daha ye zaten şikayet eden kişi de kokuya alışır.

xTURANN

80+ Bronze
Yumurta koyarsan içine, kabını açtığında sınıfta kimse kalmaz. Tabii camlar ve kapı kapalıysa.

Okula 8'de gidiyorsan ve servise / otobüse 7'de biniyorsan, 6.30'da falan yap koy çantana. Geceden koyarsan bekler, koku yapabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan
Hiç bir şey olmaz rahatsız olana dışarı çıkmasını söyle hocaya giderse ve hocan bir şey derse tamam de geç yarın yine ye yarın yine kızarsa öbür gün bir daha ye zaten şikayet eden kişi de kokuya alışır.
knk sınıftaki herkesin burnu gunde 10 kisinin kulllandıgı oksıjeni kullandıgı ıcın bu tur seylere cok hassas yaklasıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yumurta koyarsan içine, kabını açtığında sınıfta kimse kalmaz. Tabii camlar ve kapı kapalıysa.

Okula 8'de gidiyorsan ve servise / otobüse 7'de biniyorsan, 6.30'da falan yap koy çantana. Geceden koyarsan bekler, koku yapabilir.
yumurta yok sadece tavuk ve pilav vakumlu kapta ama

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,475
İsim
Fatih
boş sınıf oluyorsa orada yiyebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri