Neler Yeni

Windows 10'a Dönmek Mantıklı mı ?

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Herkese selam, ben bir windows 11 kullanıcısıyım ve windows 11'i fazla hızlı bulmuyorum daha doğrusu sistemimin gücünü fazla hissedemiyorum (sistem:rtx4060-r5600). hemde eskiden windows 10 kullanıcısyken ayarları falan daha çok seviyordum şimdi sistemimin yeni olması sebebiyle windows 11'i güncel olduğu için kurmuştum. sizce windows 10 a dönmeye gerek varmı ?
Ve birde windows 10 ücretli mi yani geçsem sağ alt köşede windowsu etinleştir falan yazarmı ?

wszzrv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Erkan
şimdi ikisinide bir süre denemiş biri olarak söylüyorum bilgisayarını video yapmak, tasarım yapmak, gibi şeyler için kullanıyorsan windows 11 öneririm fakat oyun oynuyorsan ve fps istiyorsan kesinlikle windows 10 öneririm. Windows 11 oyun için değil, yani bence.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Herkese selam, ben bir windows 11 kullanıcısıyım ve windows 11'i fazla hızlı bulmuyorum daha doğrusu sistemimin gücünü fazla hissedemiyorum (sistem:rtx4060-r5600). hemde eskiden windows 10 kullanıcısyken ayarları falan daha çok seviyordum şimdi sistemimin yeni olması sebebiyle windows 11'i güncel olduğu için kurmuştum. sizce windows 10 a dönmeye gerek varmı ?
Ve birde windows 10 ücretli mi yani geçsem sağ alt köşede windowsu etinleştir falan yazarmı ?
11 daha iyi

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şimdi ikisinide bir süre denemiş biri olarak söylüyorum bilgisayarını video yapmak, tasarım yapmak, gibi şeyler için kullanıyorsan windows 11 öneririm fakat oyun oynuyorsan ve fps istiyorsan kesinlikle windows 10 öneririm. Windows 11 oyun için değil, yani bence.
oyun oynuyorum ve video, film izliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki ücretlimi win 10 dönmek

java

80+ Bronze
oyun oynuyorum ve video, film izliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki ücretlimi win 10 dönmek
Hayır değil. Ayrıca seviyorsan tabii ki geri dönebilirsin. Bende 3 yıl aralıksız Windows 11 kullandım şuan Windows 10'a döndüm keyfime bakiyorum. :D

NZXT

80+ Bronze
Windows 10 un desteği zaten bitecek, windows 11 yeni güncellemelerle windows 10 a fark atacak, ve atıyor da zaten. Güncel kalmak iyidir, ölecek bir işletim sistemine geri dönmenin hiçbir mantığı yok.

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Windows 10 gömer. Yapay zekayı 11'e monte ettikten sonra gözlemlediğim kadarıyla boşta ram kullanımı 1.5gb artmış. Kime lazım bu yapay zeka yahu. Konuşmak istersem gpt nin sitesine gidip konuşurum.
Pc kullanıcısı bilgisayarı nasıl kullanacağını mı sorucak bundan? Hayret ya

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Windows 10da hız x-lite ile ortaya çıkıyor.

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Altan Büyüktaş
Hocam Windows 10 desteği kesilene kadar kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum sizde aynı şekilde yapabilirsiniz. Nasıl istiyorsanız öyle yapın laf gebeliği yapanlara kulak asmayın derim.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
hemde eskiden windows 10 kullanıcısyken ayarları falan daha çok seviyordum şimdi sistemimin yeni olması sebebiyle windows 11'i güncel olduğu için kurmuştum. sizce windows 10 a dönmeye gerek varmı ?
win11 sadece görüntü kalitesi ve yapay zeka için kullanımı uygun (bence) oyun oynayacaksan win10a kesin geç
alttakini sorunun cevabını bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,666
Üyeler
145,229
Son üye
Erdemke19
Top Bottom