Neler Yeni

Yardım AMD DRİVER SORUNU YARDIM

Kadircann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdül Kadir Can
MERHABA THE LAST OF US OYNARKEN HATA ALIYORUM EKRAN KARTIM RX5600XT OYNARKEN 60 70 FPS VERIYOR AMA OYNARKEN BI ANDA DONUYOR EN UYGUN DRIVER HANGISI YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh
The Last of Us ne zaman PC'ye çıktıysa, o günden itibaren çıkan driver'larda TLOU desteği vardır, onlardan herhangi birini deneyebilirsin.

Kadircann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdül Kadir Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
The Last of Us ne zaman PC'ye çıktıysa, o günden itibaren çıkan driver'larda TLOU desteği vardır, onlardan herhangi birini deneyebilirsin.
DRİVER YÜKLÜ AMA HATA VERIYOR AMD YAZILIMI SİSTEMİNİZDE BİR SÜRÜCÜ ZAMAN AŞIMI MEYDANA GELDIGINI TESPİT ETTİ YAZISI KARSIMA CIKIYOR

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh
DRİVER YÜKLÜ AMA HATA VERIYOR AMD YAZILIMI SİSTEMİNİZDE BİR SÜRÜCÜ ZAMAN AŞIMI MEYDANA GELDIGINI TESPİT ETTİ YAZISI KARSIMA CIKIYOR
Dediğim gibi driver'ın farklı sürümlerini deneyebilirsin.

xberke

80+
Amd cleanup utility programı ile temizleyip son versiyonu kurup test eder misin.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,394
İsim
Hakanbey
Geçmiş olsun ekran kartın arızalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,190
Üyeler
150,826
Son üye
Osimen
Top Bottom