Neler Yeni

Dolandırıldım YARDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mehmet Ali Koç
2.el ps5 alırken adam sahibinden linki verdi fiyat da biraz ucuzdu param güvende ile aldım. Sonrasında baktım uygulamada sipariş gözükmüyor, anladım ki adamlar siteyi kopyalamış, parayı sitedeki ibana yollamıştım ama iban adamların tabi ki.Parayı gönderirken e ticaret ödemesi ve playstation 5 bedeli yazdım peşine düşersem sonuç alabilir miyim?Whatsapp konuşmalarımız falan var. Teşekkürler.

Ekler

• Screenshot_20240605-065523_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240605-065523_WhatsApp.jpg
    313.5 KB · Hit: 495

The Semih

80+ Silver
2.el ps5 alırken adam sahibinden linki verdi fiyat da biraz ucuzdu param güvende ile aldım. Sonrasında baktım uygulamada sipariş gözükmüyor, anladım ki adamlar siteyi kopyalamış, parayı sitedeki ibana yollamıştım ama iban adamların tabi ki.Parayı gönderirken e ticaret ödemesi ve playstation 5 bedeli yazdım peşine düşersem sonuç alabilir miyim?Whatsapp konuşmalarımız falan var. Teşekkürler.
Üye olmadan devam edebilirsiniz... Nasıl yedin bu oltayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mehmet Ali Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Üye olmadan devam edebilirsiniz... Nasıl yedin bu oS
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sahibinden hesap bilgilerimi girdim adım soyadım her şey çıktı büyük amatörlük haklısın

Yapacak bir şey yok geçmiş olsun. Uğraşırsan illaki sonuç alırsın ama onun içinde para lazım.
Yakın çevremde avukat var olmadı parayı ikiye bölelim derim yeter ki oevlatlarına yar olmasın

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Bu tür konularda biraz daha dikkatli olalım... Geçmiş olsun, arkadaşlara katılıyorum. İşlemlerinizi başlatın derim. Sizin adınıza üzüldüm.

Knispel

80+ Bronze
Sonuçta bir ibana para attım iban sahibinden alamam mı?
1.si İbanın kimin üstüne kayıtlı olduğunu bilmiyoruz yani durumdan haberdar olmayan birisinin ibanı olabilir ve çalıntı kart sahibinin ibanı olabilir böyle bir durumda bir sonuç çıkmaz.
2.si İban sahibi gerçekten bu kişi bile olsa böyle bir şey yapmayacağını savunacaktır ve herhangi bir şey kanıtlayamazsınız. Tek şansınız numaranın dolandırıcıya ait olması ve ibanında aynı şekilde dolandırıcıya ait olmasıdır böyle bir durumda geri alabilirsiniz ama bu kadar ahmak olacaklarını zannetmiyorum.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Doğuş Akyürek

Sahibinden hesap bilgilerimi girdim adım soyadım her şey çıktı büyük amatörlük haklısın

Yakın çevremde avukat var olmadı parayı ikiye bölelim derim yeter ki oevlatlarına yar olmasın
Tanıdık varsa onla konuş direk hocam en net bilgiyi o verir. Uğraşırsan başkalarının canı yanmaz en azından umarım kısa zamanda sonuç alırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,213
Üyeler
146,663
Son üye
lightwqw
Top Bottom