Neler Yeni

First Date çok heyecanlanıyorum

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Can Geri
arkadaşlar, kızla bugün first date çıkıcaz okul sonrası ve ilk sevgilim. bu yüzden çok heyecanlanıyorum. aynı zamanda anksiyetem olduğu için gereksiz şeyler düşünmeye başlıyorum sabahtan beri uyuyamıyorum. ya mahvedersem ya da ya kusarsam diye düşünüyorum . ne yapmam lazım lütfen taktik verin. acayip midem bulanıyo

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Can Geri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kusmaya karşı buluşma öncesi ilaç alıp gidebilirsin. sen kendin ol yeterli tümgeneral karşısına çıkmıyorsun sakin sakin hallet.
teşekkürler hocam ama ne yapayım yani kaygı bozukluğu ve panik atak var bende ve bu yüzden de ya panik atağı kızın önünde geçirirsem ya kusarsam ya bayılırsam diye düşünüyorum.

TİTAN.

80+ Platinum
arkadaşlar, kızla bugün first date çıkıcaz okul sonrası ve ilk sevgilim. bu yüzden çok heyecanlanıyorum. aynı zamanda anksiyetem olduğu için gereksiz şeyler düşünmeye başlıyorum sabahtan beri uyuyamıyorum. ya mahvedersem ya da ya kusarsam diye düşünüyorum . ne yapmam lazım lütfen taktik verin. acayip midem bulanıyo
Sana buradan sakin olman gerektiğini ve karşında ki insanında senin gibi bir insan olduğunu söylesek çok önemli değil olay sende bitiyor düşüncelerine hakim olmalısın çünkü neredeyse hepsi doğru değil
Buluşmada problem olursa da çok takmamaya çalış daha çok buluşma olacak önünde

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Can Geri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana buradan sakin olman gerektiğini ve karşında ki insanında senin gibi bir insan olduğunu söylesek çok önemli değil olay sende bitiyor düşüncelerine hakim olmalısın çünkü neredeyse hepsi doğru değil
Buluşmada problem olursa da çok takmamaya çalış daha çok buluşma olacak önünde
daha kahvaltı dahi yapamadım çünkü yerken bile öğürüyorum. e kızla gittiğimizde de bi şeyler yicez ya orda da kusarsam, öğürürsem. hap alıcam birazdan eczaneden. ama düzelir mi ki

TİTAN.

80+ Platinum
daha kahvaltı dahi yapamadım çünkü yerken bile öğürüyorum. e kızla gittiğimizde de bi şeyler yicez ya orda da kusarsam, öğürürsem. hap alıcam birazdan eczaneden. ama düzelir mi ki
Düzelir sakin olmaya çalış
Doğal sakinleştiriciler var onlardan da alabilirsin rahatlatıyor

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Can Geri
Düzelir sakin olmaya çalış
Doğal sakinleştiriciler var onlardan da alabilirsin rahatlatıyor
ondan evde var ama psikiyatriye gittiğimde onlar için "onlar direk beynini kapatır. içtiğinde sadece uyuman lazım dışarı çıkma" tarzı bi şey demişti. sanırsam sadece bulantı ilacı alıcam sonra artık ne olursa olsun. sabahtan beri meditasyon yapmaya çalışıyorum ama olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

her buluştuğunda hap mı alacaksın böyle olmaz
ilkinde alayım kral ne yapayım ya başka. şuan yemek daji yiyiyemiyorum ve daha evdeyim

Top Bottom