Neler Yeni

First Date çok heyecanlanıyorum

TİTAN.

80+ Platinum
ondan evde var ama psikiyatriye gittiğimde onlar için "onlar direk beynini kapatır. içtiğinde sadece uyuman lazım dışarı çıkma" tarzı bi şey demişti. sanırsam sadece bulantı ilacı alıcam sonra artık ne olursa olsun. sabahtan beri meditasyon yapmaya çalışıyorum ama olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilkinde alayım kral ne yapayım ya başka. şuan yemek daji yiyiyemiyorum ve daha evdeyim
Katılmıyorum o tarz ilaçları kullanan arkadaşlarım vardı
Kendi çözümünü bulmuşsun umarım her şey yolunda gider

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Can Geri
Katılmıyorum o tarz ilaçları kullanan arkadaşlarım vardı
Kendi çözümünü bulmuşsun umarım her şey yolunda gider
umarım hocam çok teşekkürler. şöyle düşünüyorum. normal arkadaşlarımla bi yere gidicrm ve bi şeyler içicez gibi düşünmeye çalışıyorum. sonuçta o da insan sizinde dediğiniz gibi. o, bizim okulun en güzel kızı olduğu için ben onu fazla büyüttüm galiba kafamda. o yüzden fazla heyecan yapıyorum

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
sosyeteDİNOZOR

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Çok heyecanlanıyorsan. Rahatlayabilecegin şeyler düşün. Yada totem bul kendine rahatlamak için. Inception misali .

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Can Geri
Çok heyecanlanıyorsan. Rahatlayabilecegin şeyler düşün. Yada totem bul kendine rahatlamak için. Inception misali .
şuan baya rahatım hocam açtım şarkı ve hayatımda ilk defa bağıra bağıra müzik söylüyorum. kafa rahat şu an

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
şuan baya rahatım hocam açtım şarkı ve hayatımda ilk defa bağıra bağıra müzik söylüyorum. kafa rahat şu an
İyi yapıyorsun. Bağırmak stresi azaltır. Icindekileride bağır rahatla :D

pc ustasi1

80+ Silver
arkadaşlar, kızla bugün first date çıkıcaz okul sonrası ve ilk sevgilim. bu yüzden çok heyecanlanıyorum. aynı zamanda anksiyetem olduğu için gereksiz şeyler düşünmeye başlıyorum sabahtan beri uyuyamıyorum. ya mahvedersem ya da ya kusarsam diye düşünüyorum . ne yapmam lazım lütfen taktik verin. acayip midem bulanıyo
Ben ilk first date'e eve çağırmıştım kızda kabul etti birlikte eğlendik sende dene

TİTAN.

80+ Platinum
umarım hocam çok teşekkürler. şöyle düşünüyorum. normal arkadaşlarımla bi yere gidicrm ve bi şeyler içicez gibi düşünmeye çalışıyorum. sonuçta o da insan sizinde dediğiniz gibi. o, bizim okulun en güzel kızı olduğu için ben onu fazla büyüttüm galiba kafamda. o yüzden fazla heyecan yapıyorum
Aynen dediğin gibi kafanda büyütüyorsun gerek yok büyütmene
Akışına bırak spontene gelişsin

Top Bottom