Neler Yeni

Red dead Redemption 2 600 tl hakediyor mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdul
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar
17177820788652772744817547893335.jpg

Bünyamina

80+ Gold
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar Alıntıyı görüntüle
Oyunun kendi tarzında bir işleyişi var. Bence bu tarz oyunları seviyorsan senin için olabilir. Yaz indiriminde acaba düşer mi fiyatı biraz daha.
Bu haliyle de çok pahalı sayılmaz.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar Alıntıyı görüntüle
Oyun bence gerçekten çok güzel. Oyun içi detayları olsun grafikler olsun mükemmel fakat 600e değmez. Bende yaz indirimlerini bekliyorum o zaman kuponla falan 500den ucuza alabiliriz diye ümit ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunun kendi tarzında bir işleyişi var. Bence bu tarz oyunları seviyorsan senin için olabilir. Yaz indiriminde acaba düşer mi fiyatı biraz daha.
Bu haliyle de çok pahalı sayılmaz.
Para noktasında sorun yok 600 tl versem hoşuma gitmese de okadar etkilemez. Ama oyuna verdiğim zamana değer mi onu merak ediyorum bu tarz oyunları da seviyorum

Bünyamina

80+ Gold
Para noktasında sorun yok 600 TL versem hoşuma gitmese de okadar etkilemez. Ama oyuna verdiğim zamana değer mi onu merak ediyorum bu tarz oyunları da seviyorum
Değer neden değmesin. Seviyormuşsun da zaten bu tarz oyunları.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Yusuf Kaplan
Değer ya. Hızlı bitmez. Dünyası büyük. İstersen ömür boyu oyna. Alınır. Ve bu oyun fiyatlarına bakınca 600 standart bir fiyata geliyor. Ama maddi durumun desteklemiyorsa bir şey diyemem. Korsan da oynayabilirsin ama yanında gelecek virüs vb. sorunlar da sana ait olur. Varsa paran al. Yoksa ve çok oynamak istiyorsan dediğim gibi yapabilirsin.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,458
İsim
Hacı
100 lira vermem at sürme simülatörü...

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru