Neler Yeni

🔥İndirim Puma Smash 3.0 Spor Ayakkabi 1077₺🔥😱3 Ay 0 Faiz Taksit😇

kerimavrs

80+ Silver

Numarasi yoksa 1.133₺'ye buradan alabilirsiniz: https://app.hb.biz/Io9IumwP865w

3 ay taksit 0 faizle satın aldım bu fiyata orjinal puma👍
1000122687.jpg

Son düzenleme:

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Efecan
Normalde 43 giyiyorum ama kalıbı dar ayakkabılarda 44 bu modellerin kalıbı nasıl bilginiz varmı ona göre alacağım

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
OZAN TANKUŞ

Bu lanet ayakkabı yaklaşık 3 senedir elimde mevcut. Ara ara giyerim. Ne zaman giysem sağ ayağımın baş parmağımın üstüne bir şey baskı yapıyor. Elim ile yokluyorum hiç bir şey yok. Sanki içinde demir varmış gibi baskı yapıyor ayakkabı. Ama sol ayağımda hiç bir şey yok. Babam giydi 1 günlüğüne hiç bir şey yok. Sağ ayağımın baş parmağımın damarı o kadar ağrıyor ki gün sonunda size anlatamam. Orası tamamen morarıyor. İçi kalıbı hafif sert ve sıkıdır. Yazın terletir.

kerimavrs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu lanet ayakkabı yaklaşık 3 senedir elimde mevcut. Ara ara giyerim. Ne zaman giysem sağ ayağımın baş parmağımın üstüne bir şey baskı yapıyor. Elim ile yokluyorum hiç bir şey yok. Sanki içinde demir varmış gibi baskı yapıyor ayakkabı. Ama sol ayağımda hiç bir şey yok. Babam giydi 1 günlüğüne hiç bir şey yok. Sağ ayağımın baş parmağımın damarı o kadar ağrıyor ki gün sonunda size anlatamam. Orası tamamen morarıyor. İçi kalıbı hafif sert ve sıkıdır. Yazın terletir.
çakma belkide hocam :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Ali Tok
Koşu ayakkabıları harici alınan spor ayakkabılar genellikle ayaklarınıza işkence edebilir. Ben Koşu ayakkabısı haricinde artık spor ayakkabı giymiyorum şahsen . Bu model de parmakları büzer burun kısmı dar olduğu için

kerimavrs

80+ Silver
Koşu ayakkabıları harici alınan spor ayakkabılar genellikle ayaklarınıza işkence edebilir. Ben Koşu ayakkabısı haricinde artık spor ayakkabı giymiyorum şahsen . Bu model de parmakları büzer burun kısmı dar olduğu için
Bunun bembeyaz modeli var ben de o tarz sorun yaşamadım hocam 7 aydir kullaniyorum belki ayaklarınız kalın diyede olabilir :D ben kullandim begendim farkli rengi diye bunuda aldim 👍

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
kampanya ve sepette indirimle 924tl'ye geldi orjinal ayakkabı için çok ucuz. umarım güzel çıkar. amazonda ayakkabı iadesi nasıl oluyor bilen var mı aydınlatırsanız sevinirim.

1718282061934.png

Top Bottom