Neler Yeni

Çözüldü✓ 10.000-12000 TL hazır sistem önerisi

kayzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ahmet derinoglu
Hepsiburada'da ilk kez uygun sistem gördüm. forum sahibi bunu alabilir bence çünkü hem ekran kartı daha daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zeiron ,Turbox gibi markalardan bişey almak istemiyorum da internette sürekli kötülüyorlar gördüğünüz yerde kaçın fln.
Vallaha bende ilk kez gördüm sadece itopya ve incehesaptan alısveris yapıyorum sana kalmıs hangisi alacagın kanka

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Semih
Hepsiburada'da ilk kez uygun sistem gördüm. forum sahibi bunu alabilir bence çünkü hem ekran kartı daha daha iyi
Turbox , zeiron gibi markalara pek güvenmiyorum açıkçası

Vallaha bende ilk kez gördüm sadece itopya ve incehesaptan alısveris yapıyorum sana kalmıs hangisi alacagın kanka
Teşekkürler. Galiba incehesaptakini alacağım

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
At
Zeiron ,Turbox gibi markalardan bişey almak istemiyorum da internette sürekli kötülüyorlar gördüğünüz yerde kaçın fln.
normalde bende önermem fakat bu paylaştığım gayet güzel bir sistem ekran kartı hemde rx 580 4 değil 8gb lık versiyon incehesaptakinden çok daha güçlü bu kasa..

Danke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Yunus
Dostum ya internetten sahibinden bulursun çok iyi bilgisayar şansa denk gelirse yada kendin toplarsın önceki konuşmada dediğim bilgisayarin aynısını topla 10 bine bilgisayar toplasanda 5 binlik o bilgisayar ile aynı fps verir çok bir fark olmaz 5 bine onu topla 5 bin tl donanım diz 165 hz+ Monitor seni tatmin edecek klavye mouse al kulaklık al ilerde paran olursa daha iyi sıfırı alırsın tavsiye olarak ssd den kısma
R3 3100
B450
Rx570
16 gb 3200 mhz ram
500 Aerocool psu sıfır alabilirsin
Sıfır bilgisayar kasası
165 hz veya üstü de olur
Gaming klavye
mouse
mouse ped
Kulaklık

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Semih
Dostum ya internetten sahibinden bulursun çok iyi bilgisayar şansa denk gelirse yada kendin toplarsın önceki konuşmada dediğim bilgisayarin aynısını topla 10 bine bilgisayar toplasanda 5 binlik o bilgisayar ile aynı fps verir çok bir fark olmaz 5 bine onu topla 5 bin tl donanım diz 165 hz+ Monitor seni tatmin edecek klavye mouse al kulaklık al ilerde paran olursa daha iyi sıfırı alırsın tavsiye olarak ssd den kısma
R3 3100
B450
Rx570
16 gb 3200 mhz ram
500 Aerocool psu sıfır alabilirsin
Sıfır bilgisayar kasası
165 hz veya üstü de olur
Gaming klavye
mouse
mouse ped
Kulaklık
Evet ,dedikleriniz kulağa güzel geliyor ama babam sıfır bir PC almak istiyor o yüzden hazır sistem alacağım mouse klavye var ztn eski PC den kalma işimi görür diye düşünüyorum

Danke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Yunus
O fiyata ekran kartsız sistem alırsın sıfır güzel bir ekran kartı bul ikinci el Olabilir bu fiyata belki

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Ertuğrul Bolat
Kardeşim eski RX 570,RX 580 ekran kartları kronik sorunlu kartlar.Arada şansına sorunu çıkmayan olabiliyor ama risk alma derim.İlerde sorunum var diye konu açarsın.İncehesaptaki sistem gayet güzel.Nvidia eski kartlara bile hala güncel oyun optimizasyonu yapıp sürücü güncelliyor.Seni pişman etmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Semih
O fiyata hazır sistem ekran kartsız alırsın güzel bir ekran kartı sistem bul ikinci el fena olmayan ekran kartı al? Olabilir bu fiyata o zaman
Evet mantıklı ama bunu babama söylemiştim ama yinede olmaz dedi sıfır alcaz galiba

Kardeşim eski RX 570,RX 580 ekran kartları kronik sorunlu kartlar.Arada şansına sorunu çıkmayan olabiliyor ama risk alma derim.İlerde sorunum var diye konu açarsın.İncehesaptaki sistem gayet güzel.Nvidia eski kartlara bile hala güncel oyun optimizasyonu yapıp sürücü güncelliyor.Seni pişman etmez.
Evet ztn bende o sistemi almayı düşünüyorum yanıtınız teşekkürler.

Danke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Yunus
Dostum arc 750 bile 7 bin geriye tl 5 bin tl ye zor hazır sistem olsa bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim