Neler Yeni

Yardım CS2 düşük FPS problemi

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
GTX 1660 S GAMING X ölüm maçında 70 80 bazen 60 fps drop oluyor kafasına göre 120 bazen 90 veriyor normal maçlarda 120 150 geziyor 165 HZ monitörüm var dikey eşitlemeyi açsamda açmasamda 165 HZ altı olduğu için hissetmiyorum o yüzden 100 fps 120 de oynasam bile 75 HZ gibi hissettiriyor işlemcim i5 10400f sürücüsü her şeyi kurulu besleyemiyor mu anlam veremiyorum. Ram boştayken %40 %30 civarında oyunu açtığımda %70 80 lere çıkıyor drop girme olasılığı yok diyeyim peki sorun nerede ???

EKLEME oyunun önerdiği yüksek ayarlarda oynuyorum çoğu ayarı denedim gibi ama nerede hata yapıyorum ve ya sorun bilgisayarın neresinde ? Oyun ilk paylaştıklarında yani BETA dan çıkınca Eylül Ekim ayında gayet HZ'im kadar FPS alıyordum...

Quantuq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Batuhan Kurtoğlu
Oyun şuan da biraz sorunlu grafikleri düşürdüğüm zaman daha az fps alıyorum bende mesela. Önerilen ayarda kullanınca (Yüksek Grafik) 300fps civarı alıyorum.

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun şuan da biraz sorunlu grafikleri düşürdüğüm zaman daha az fps alıyorum bende mesela. Önerilen ayarda kullanınca (Yüksek Grafik) 300fps civarı alıyorum.
sen yine iyi alıyorsun yine ben HZ altında alıyorum..

Quantuq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Batuhan Kurtoğlu
Nvidia Experience'den ekran kartının driveni güncel tut. Bilgisayarın ısındığı için de belki fps kaybın veya drop yaşıyorsundur.

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nvidia Experience'den ekran kartının driveni güncel tut. Bilgisayarın ısındığı için de belki fps kaybın veya drop yaşıyorsundur.
max 67 66 derece gördüm o kadar değil ekran kartın her zaman güncel ekran kartını ne kadara satarsam ne olur ? kaça gider?? rx 6700 xt almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ekrem Önkü
selamın aleyküm kardeşim öncelikle ekran kartında hatanın tamamını araman yanlış fps oyunu cs ekran kartından çok işlemcinle alakalı 10400f kötü bir işlemci değil lakin o dereceler o işlemci için ne kadar normal bilmiyorum görüntü ayarlarını düşürüp nvidiadan birkaç ayar çekersen rahatlarsın eğer istersen dc ver sana birkaç ayar yaptırayım

KeremGenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Kerem Genç
Instagram
keremyang
Steam
keremyang
Discord
keremyang
Aynı sorunu ben de yaşıyorum RTX 4050 / i5 13500H sistemim var fakat işlemcim cs2 de 100 derecelere geldiği için güç kesiyor ve fpsim hz altında kalıyor sürekli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı sorunu ben de yaşıyorum RTX 4050 / i5 13500H sistemim var fakat işlemcim cs2 de 100 derecelere geldiği için güç kesiyor ve fpsim hz altında kalıyor sürekli
Destek alabilirim konu için

Hanaz

80+ Silver

Yapılacak pek bir şey yok ısınmadan güc kesiyor pc uv yap işlemciye

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
selamın aleyküm kardeşim öncelikle ekran kartında hatanın tamamını araman yanlış fps oyunu cs ekran kartından çok işlemcinle alakalı 10400f kötü bir işlemci değil lakin o dereceler o işlemci için ne kadar normal bilmiyorum görüntü ayarlarını düşürüp nvidiadan birkaç ayar çekersen rahatlarsın eğer istersen dc ver sana birkaç ayar yaptırayım
Aklım olsaydı 2021 nisan ayında gider 2070 li sistem çekerdim bu sisteme 13500 tl verdim...

yani yapacak bir şey yok gibi i5 10400f var ne beklerim ve bu ekran kartından bir şey bekleyemem zaten satsam kimse almaz gibi Muğla sonuçta

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ekrem Önkü
Aklım olsaydı 2021 nisan ayında gider 2070 li sistem çekerdim bu sisteme 13500 tl verdim...

yani yapacak bir şey yok gibi i5 10400f var ne beklerim ve bu ekran kartından bir şey bekleyemem zaten satsam kimse almaz gibi Muğla sonuçta
windowsu reviOS a çevir güç plan ayarlarını nihai performansa al Islc kullan arka plan uygulamalarını oyun başlar başlamaz kapat nvidia denetim masasından ayarları çek process lassodan işlemci yükünün tümünü oynadıgın oyuna yükle ve bunun gibi binlerce şey yapabilirsin elindekini bu ekonomide bebek oyuncağı değiştirir gibi değiştiremiyorsan dediklerimi yapmalısın sana yazdım yardım istersen dc at diye hatta dc vermek yerine yazdıklarımı uygula youtubedan araştır 1 gününü alır hepsini yapman ama emin ol en az 200 fpsnin altında oynamazsın

kardeşim cs de 100 dereceye gelen işlemcin boşta 70-80lerde mi takılıyo acilen git soğutucu al haftaya yoksa işlemciyi eline alırsın vallahi

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji

güneş ile vs mi atıyor aga one

windowsu reviOS a çevir güç plan ayarlarını nihai performansa al Islc kullan arka plan uygulamalarını oyun başlar başlamaz kapat nvidia denetim masasından ayarları çek process lassodan işlemci yükünün tümünü oynadıgın oyuna yükle ve bunun gibi binlerce şey yapabilirsin elindekini bu ekonomide bebek oyuncağı değiştirir gibi değiştiremiyorsan dediklerimi yapmalısın sana yazdım yardım istersen dc at diye hatta dc vermek yerine yazdıklarımı uygula youtubedan araştır 1 gününü alır hepsini yapman ama emin ol en az 200 fpsnin altında oynamazsın

kardeşim cs de 100 dereceye gelen işlemcin boşta 70-80lerde mi takılıyo acilen git soğutucu al haftaya yoksa işlemciyi eline alırsın vallahi
Mosesque. sadece hocam

Top Bottom