Neler Yeni

Mezuna bırakacağım fakat bir sorun var

Zechion

80+ Silver
Merhabalar. Bu sene sınava girdim fakat sınavım istediğim gibi geçmediği için muhtemelen mezuna bırakacağım. Fakat kafama takılan bir soru var. Ben neredeyse tüm kaynakları bitirdim sayılır. Bu sene ne çözeceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Bu konuda tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
ismail
Merhabalar. Bu sene sınava girdim fakat sınavım istediğim gibi geçmediği için muhtemelen mezuna bırakacağım. Fakat kafama takılan bir soru var. Ben neredeyse tüm kaynakları bitirdim sayılır. Bu sene ne çözeceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Bu konuda tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
Kaynaklar her sene yenilenir. Kitapların üzerindeki baskı sayısı ve tarihi bu yüzden var. Çalıştığın konular da değişmediğine göre dert edineceğin bir durum yok. Yenisini alır farklı tipini çözersin.

Zechion

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüm kaynakları bitirdiysen nasıl mezuna kaldın ki? Daha sonuç açıklanmadı
Hocam sınava çalıştım ben. Hatta baya çalıştım. AYT netlerimi falan 70'e dayamıştım. Fakat hem TYT, hem de AYT hiç istediğim gibi geçmedi. Niye bilmiyorum, belki de stres yapmışımdır.

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
duzgun cozmemissindir o zaman

Zechion

80+ Silver
Kaynaklar her sene yenilenir. Kitapların üzerindeki baskı sayısı ve tarihi bu yüzden var. Çalıştığın konular da değişmediğine göre dert edineceğin bir durum yok. Yenisini alır farklı tipini çözersin.
Elimde 3D Yayınları TYT Matematik 2022-2023, hem de 2023-2024 basımları var. Aralarında çok fark yoktu. Fakat değişen sınav tarzından dolayı belki soruların değişme oranı artar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

duzgun cozmemissindir o zaman
AYT Matematik netlerim fix 35 üstü geliyordu. Genel AYT netimi 70'lere dayamıştım.

Zechion

80+ Silver
Çalışmak için bir öneriye ihtiyacım var hocam. Çalıştıktan sonraki aşamada denemelere geçeceğim. Her şeye tekrar sıfırdan başlayacağım.

Zekkum

80+

Doping Hafıza veya bunun benzeri zihin teknikleriyle eğitim veren firmalar var. Bende ön yargılıydım fakat sınava girdiğim dönem kullandım ve ciddi şekilde çalışırsan inanılmaz fayda sağlıyor. Özellikle görsel hafızanda kuvvetliyse sınavda başarı elde etmen kaçınılmaz oluyor.

Fiyatlandırma olarak ciddi rakamlar olduğu için bütçe yeterliyse direk Doping al geç ama yetersizse detaylı analiz edip yan firmalardan hizmet alabilirsin.

Ben kendi katıldığım dönem Doping Hafıza alternatifi olarak FİL Hafıza ile hazırlanmıştım.

tkod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet Salih Göksu
Çalışmak için bir öneriye ihtiyacım var hocam. Çalıştıktan sonraki aşamada denemelere geçeceğim. Her şeye tekrar sıfırdan başlayacağım.
hacı önce sıralamaları bekle, ondan sonra deneme çöz denemedeki eksiklerden soru bankasına yönel bence

Zechion

80+ Silver
Doping Hafıza veya bunun benzeri zihin teknikleriyle eğitim veren firmalar var. Bende ön yargılıydım fakat sınava girdiğim dönem kullandım ve ciddi şekilde çalışırsan inanılmaz fayda sağlıyor. Özellikle görsel hafızanda kuvvetliyse sınavda başarı elde etmen kaçınılmaz oluyor.

Fiyatlandırma olarak ciddi rakamlar olduğu için bütçe yeterliyse direk Doping al geç ama yetersizse detaylı analiz edip yan firmalardan hizmet alabilirsin.

Ben kendi katıldığım dönem Doping Hafıza alternatifi olarak FİL Hafıza ile hazırlanmıştım.
Öneri için teşekkürler hocam fakat bu sene ekstra bir eğitim almayı düşünmüyorum. Bu sene sadece kitap masrafı yapmayı düşünüyorum, onun dışında belki bir deneme kulübüne katılırım o kadar.

Top Bottom