Neler Yeni

ID COOLİNG HA-02 8-Port Fan Çoklayıcı ile fan bağlantıları nasıl yapılır?

Endy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Endy Ulus
Instagram
endylus_9
Discord
endylus
1719001473167.png

soğutucudaki fanlarda 2 tane soket var rgb ve güç için, aldığınız fan kontrolcüsinde ise sadece fanların hızını kontrol edebilirsiniz rgb ışıkları için farklı bir kontrolcü almalısınız örnek: TIKLA

Son düzenleme:

Ata_presT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ata Varennikov
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle
soğutucudaki fanlarda 2 tane soket var rgb ve güç için, aldığınız fan kontrolcüsinde ise sadece fanların hızını kontrol edebilirsiniz rgb ışıkları için farklı bir kontrolcü almalısınız örnek: TIKLA
Hocam fanı iade ettim. Işıksız olanını aldım. Ama ben RGB fanların var ve anakartımda bir tane RGB HEADER var. RGB fanların kablosunu çoklayıp mı takmam gerekiyor

Endy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Endy Ulus
Instagram
endylus_9
Discord
endylus
Hocam fanı iade ettim. Işıksız olanını aldım. Ama ben RGB fanların var ve anakartımda bir tane RGB HEADER var. RGB fanların kablosunu çoklayıp mı takmam gerekiyor
soğutucuda bulunan fanları kontrol etmek için bu tarz çoklayıcılar almalısınız 1. ürün 2. ürün ama bu çoklayıcları kullabilmek için ise anakartta 3 pinli bir argb led soketi olması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde anakartınızda yeterli fan soketi yok ise ürün bu tarz bir çoklayıcı ile 1 adet fan soketinden bütün fanlarınızı kontrol edebilirsiniz

Ata_presT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ata Varennikov
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
soğutucuda bulunan fanları kontrol etmek için bu tarz çoklayıcılar almalısınız 1. ürün 2. ürün ama bu çoklayıcları kullabilmek için ise anakartta 3 pinli bir argb led soketi olması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde anakartınızda yeterli fan soketi yok ise ürün bu tarz bir çoklayıcı ile 1 adet fan soketinden bütün fanlarınızı kontrol edebilirsiniz
Birde bir şey sorabilir miyim ben RGB fan alacağım RGB 4 pinli kumandalı çoklayıcı linki atabilir misiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,658
Üyeler
146,976
Son üye
Rom7
Top Bottom