Neler Yeni

Rampage kasa alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Poyraz
Hazır sistem alıcam ve kasas8Rampage Platino rainboe fanlı 600w 80plus power sub bronze midT ATX gaming kasa sizce alınır mı?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Furkan Görür
psuyu ileride değiştireceksen evet alabilirsin.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,922
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Poyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz. Sistemin linkini atar mısın ? Diğer seçeneklere bakalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

psu dahilse alınmaz kaç:PeepoLeave:
Neden peki?

psuyu ileride değiştireceksen evet alabilirsin.
Neden psu iyi değilmi?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,922
İsim
Mehmet Aslan

Neden peki?

Neden psu iyi değilmi?
o tip markaların psu ları genelde iyi olmaz ve sistemi riske sokar önermem. Kasa tarafı zevk meselesi ona lafım yok.

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
gördüğün üzere flair de bende rampage kasa kullanıyorum kasanın üstünde gelen psu 3 ay içinde traktör motoruna bağlamıştı açılış kapanışta değişik sesler geliyordu fsp psu aldım extra olarak ama mesh kasalar genelde ferah oluyor ve kablolama vs için içi rahat ve geniş kasayı alabilirsin ama psu şart

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Taha Tuncay Arpacı

Neden peki?

Neden psu iyi değilmi?
Msi al bütçen yetiyorsa thermaltake.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Poyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o tip markaların psu ları genelde iyi olmaz ve sistemi riske sokar önermem. Kasa tarafı zevk meselesi ona lafım yok.

MSI MAG FORGE M100A D60 AKRİLİK YAN PANEL ARGB FAN 600W 80 PLUS mATX KASA peki bu iyi midir? hocam​

gördüğün üzere flair de bende rampage kasa kullanıyorum kasanın üstünde gelen psu 3 ay içinde traktör motoruna bağlamıştı açılış kapanışta değişik sesler geliyordu fsp psu aldım extra olarak ama mesh kasalar genelde ferah oluyor ve kablolama vs için içi rahat ve geniş kasayı alabilirsin ama psu şart

MSI MAG FORGE M100A D60 AKRİLİK YAN PANEL ARGB FAN 600W 80 PLUS mATX KASA bu iyi midir? hocam​

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,922
İsim
Mehmet Aslan

MSI MAG FORGE M100A D60 AKRİLİK YAN PANEL ARGB FAN 600W 80 PLUS mATX KASA peki bu iyi midir? hocam​

MSI MAG FORGE M100A D60 AKRİLİK YAN PANEL ARGB FAN 600W 80 PLUS mATX KASA bu iyi midir? hocam​

buda iyi değil akrilik malzeme. Bütçe verirsen yardımcı olabilirim.

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Taha Tuncay Arpacı

Thermaltake s200 tg seç. Orda aralarında en iyi o ve tamperli cam. Kasanın hava akışı da çok iyi.

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra

ürünleri kalitelidir genelde tercih edebilirsin zevk işi sadece çinde üretim yapıp üzerine başka firmaların üzerinden 80 plus amblemi yapıştıran fason üretim psu lardan uzak dur uzun zamandır kasalarla ilgilenmiyorum öneri işini bilgili arkadaşlara bırakacağım msi mag serisi uzun zamandır tercih edilen ve tutulan bir seri ama onu biliyorum arkadaşlar öneride bulunacaktır msi hoşuna gitmediyse

Top Bottom