Neler Yeni

Taahhütsüz İnternet Önerisi

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
C Ş
Yazın kullanmalık taahhütsüz internet önerisi lazım.
Kurulum ücreti falan filan olmayacak sadece kullandığın ayın faturasını ödeyeceğin uygun fiyatlı bir internet var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
AHMET ATA
Eğer tahaaütsüz kullanıcaksan kurulum ücretini alırlar diye biliyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: ca.s
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Kurulum ücreti falan filan olmayacak sadece kullandığın ayın faturasını ödeyeceğin uygun fiyatlı bir internet var mı?
İlk olarak turknet kullanıyorum taahhütsüz ve kurulum ücreti de almamışlardı ancak şöyle bir durum var sadece kullandığın ayın ödemesini yapma gibi bir durum yok. kullansanda kullanmasanda fix anlaşma ücretini ödüyorsun ama dediğim gibi taahhütsüz. 2 ay kullanır iptal edersin. onun dışında benim internetim hep olsun sadece interneti açınca yazsın diyorsan hiç böyle bir sağlayıcıya denk gelmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kısacası yazın 1 Ay, 2 Ay ne kadar istersen turkneti kullanıp iptal ettirebilirsin. Turknet yazlık bölgelerde var mı onuda sorgulamak lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alperen Yılmaz
netspeed , turknet(turknet müşteri hizmetleri sıkıntı çıkarma ihtimali var) ve kablonet

• Beğen

Deepnise

80+
Aratwifi gibi baz istasyonlarını kullanan servis sağlayıcıları var bazı illerde. Örneğin 50 mbps download paketini aldın ön ödeme ile 1 ay sonra otomatikmen kapanıyor. Tekrar aktif olması için ücretini ödemen gerek. Ben indirme yapacağım zaman 100 alıyorum sonraki ay örneğin. İndirme yapmayacağım zaman ise 24 yetiyor. Çatına cihaz bağlıyorlar falan ona ücret alıyorlar ilk başta. Ancak güzel bir sistem. Kafam esiyor 100, öteki ay 50, genel 24 falan takılıyorum keyfime göre. En güzel yanı ise dediğim gibi kullanıcıya her ay zorunlu ödene yaptırmıyor. Faturalı hat değilde kontör sistemi kısaca.

• Beğen

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
C Ş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk olarak turknet kullanıyorum taahhütsüz ve kurulum ücreti de almamışlardı ancak şöyle bir durum var sadece kullandığın ayın ödemesini yapma gibi bir durum yok. kullansanda kullanmasanda fix anlaşma ücretini ödüyorsun ama dediğim gibi taahhütsüz. 2 ay kullanır iptal edersin. onun dışında benim internetim hep olsun sadece interneti açınca yazsın diyorsan hiç böyle bir sağlayıcıya denk gelmedim.

kısacası yazın 1 Ay, 2 Ay ne kadar istersen turkneti kullanıp iptal ettirebilirsin. Turknet yazlık bölgelerde var mı onuda sorgulamak lazım.
400 TL aylık ücreti var onun da. Az değil. Kurulum ücretsiz diyor sitesinde de ama ekstra anlaşma ücreti falan da ödeyeceksen ne anladık bu işten.

Normalde TürkTelekom kullanıyoruz ama yazın başka yerde olduğumuz için kullanamıyoruz. TürkTelekom'u taşıracaktık ama ona da 1 Temmuz 2024 itibariyle 540 TL taşıma ücreti koymuşlar.
Vatandaşın neresinden yolsak diye uğraşıyorlar. Ota çöpe para verdirtir oldular iyice.

netspeed , turknet(turknet müşteri hizmetleri sıkıntı çıkarma ihtimali var) ve kablonet
Netspeed'de de kurulum ücreti falan çıkabilir. Fiyat da eh. Kablonet taahhütlü sanırım.

Aratwifi gibi baz istasyonlarını kullanan servis sağlayıcıları var bazı illerde. Örneğin 50 mbps download paketini aldın ön ödeme ile 1 ay sonra otomatikmen kapanıyor. Tekrar aktif olması için ücretini ödemen gerek. Ben indirme yapacağım zaman 100 alıyorum sonraki ay örneğin. İndirme yapmayacağım zaman ise 24 yetiyor. Çatına cihaz bağlıyorlar falan ona ücret alıyorlar ilk başta. Ancak güzel bir sistem. Kafam esiyor 100, öteki ay 50, genel 24 falan takılıyorum keyfime göre. En güzel yanı ise dediğim gibi kullanıcıya her ay zorunlu ödene yaptırmıyor. Faturalı hat değilde kontör sistemi kısaca.
Sistem iyiymiş de burada anteni yok sanırım. Ona da ekstra ücret isteyecekler tabi.😀

Son düzenleme:

Deepnise

80+
Ben bu fiyatlardan memnunum aslında. 26 yetiyor bana genelde :) Kurulum ücreti istiyorlar sadece zaten böyle kontör şeklinde sağlayıcı için normal. Cihaz koyuyorlar sonuçta çatıya.

Ekler

• Screenshot_2024-07-03-10-50-21-96_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
    Screenshot_2024-07-03-10-50-21-96_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
    319.3 KB · Hit: 13

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Görkem çetinkaya
Hocam kullan kullanmadigin ay bildir ve dondur kullanacagin zaman tekrar ara actir bu kadar basit turknete bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
400 TL aylık ücreti var onun da. Az değil. Kurulum ücretsiz diyor sitesinde de ama ekstra anlaşma ücreti falan da ödeyeceksen ne anladık bu işten.
Evet fiyatlar genel olarak bu şekilde ancak 400tlden fazla ekstra ücret ödeyeceğini sanmıyorum bide davet kampanyası var aylık 66tl falan indirim yapıyor ama o sistemde senin kısa süre kullanımında sorun yaratır mı onuda müşteri hizmetlerine sormak lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alperen Yılmaz
Ben bu fiyatlardan memnunum aslında. 26 yetiyor bana genelde :) Kurulum ücreti istiyorlar sadece zaten böyle kontör şeklinde sağlayıcı için normal. Cihaz koyuyorlar sonuçta çatıya.
hocam bizim köyde bi arkadaşa da int lazımda çok ping oluyor mu uydu interneti pingli diyorlar

Top Bottom