Neler Yeni

33 yaşımdayım, hiç kız arkadaşım olmadı.

Sevgilim olmadı, parayla yapıyorum bazen, çünkü bazen libidom çok yükseliyor. Riskli işler tabii.

Kızların uzak durmasının 2 nedeni var.

1. Kilo, ki harbiden çok kiloluyum. Direkt tipsiz yapıyor kilo beni. Obezlerin sevgili bulma oranı erkeklerde zaten düşük.

2. Hafif deli ve asosyal olmam. Düzgün kızlar düzgün adam arıyor, sosyal becerileri gelişmiş kişilere bakıyorlar. Benim sosyal becerim de sıfır.

Bu saatten sonra sevgilim olmaz gibi. Ben yine de gerekirse mide ameliyatı olacağım, zira kilomdan iğreniyorum. Bakalım, şimdilik diyete devam ediyorum.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,399
İsim
Emre siyah
umudu kesmeyin hocam

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,025
İsim
uwu
Fazla takma bende asosyalim ve gerçekten bi ara denge problemim vardı (okuldan gelince günde 8/10 saat oyun oynuyordum)
Şuan fiziksel olarak iyiyim hala psikolojik olarak atlatamadığım(unutamadığım) olaylar ve kişiler var.

Size tek tavsiyem o yaptığınız eylemi bırakın ve spor yapın zaten öz güvenin yükselince her şey oluyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Fazla takma bende asosyalim ve gerçekten bi ara denge problemim vardı (okuldan gelince günde 8/10 saat oyun oynuyordum)
Şuan fiziksel olarak iyiyim hala psikolojik olarak atlatamadığım(unutamadığım) olaylar ve kişiler var.

Size tek tavsiyem o yaptığınız eylemi bırakın ve spor yapın zaten öz güvenin yükselince her şey oluyor
Hocam spor yapıyorum ama göbek gitmiyor, sağlam bir diyete girmem şart. Diyet listeme bazen uymuyorum, ona uysam 6 ayda ideal kilom olan 85'e düşerim zaten. Bakalım, kendime sıkı sözler vereceğim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,025
İsim
uwu
Hocam spor yapıyorum ama göbek gitmiyor, sağlam bir diyete girmem şart. Diyet listeme bazen uymuyorum, ona uysam 6 ayda ideal kilom olan 85'e düşerim zaten. Bakalım, kendime sıkı sözler vereceğim.
Hocam yanlış çalışıyorsunuzdur ben spor yapmam anlamam ama bana da lazım yavaş yavaş göbek çıkmaya başladı bide bu giyim tarzı da önemli ama tabi ki ben yine pek dikkat etmem hep düz renk giyiniyorum

charliechaplin

80+ Bronze
Buradaki insanlardan tavsiye beklemek saçma biraz da efenim. Çoğu oyun bağımlısı. Genelleme yapmam ama. harbi adamlar vardır sizin gibi. Ama sizin sosyal becerileri de bi halletmek lazım değil mi? haha :). O yüzden hemen insanlar ile iletişime geçin büyük ihtimal sizin yaşlarınızda kadınlar paraya bakıyorlardır. Çünkü yaş ilerleyince insan garanti altına girmek istiyor. O yüzden para kazanmaya bakın ve spor yapmaya tabii. Spor yaparsanız, kaslı olursanız çok daha önünüz açılır.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Furkan ŞENGÜL
ss yok mu?

Son düzenleme:

Gloxy

80+ Bronze
2 haftada bir mutlaka açılan o mistik konu

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Ad
Sevgilim olmadı, parayla yapıyorum bazen, çünkü bazen libidom çok yükseliyor. Riskli işler tabii.

1. Kilo, ki harbiden çok kiloluyum. Direkt tipsiz yapıyor kilo beni. Obezlerin sevgili bulma oranı erkeklerde zaten düşük.

2. Hafif deli ve asosyal olmam. Düzgün kızlar düzgün adam arıyor, sosyal becerileri gelişmiş kişilere bakıyorlar. Benim sosyal becerim de sıfır.

Bu saatten sonra sevgilim olmaz gibi. Ben yine de gerekirse mide ameliyatı olacağım, zira kilomdan iğreniyorum. Bakalım, şimdilik diyete devam ediyorum.
Ya kızla napcan abi çok takmıcan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak ben çizgi dizi izledim mesela 7'den beri falan bitti ya çizgi dizi. Anime falan da değil

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir

fazla takma be abim nasipse oluyor değilse olmuyor seninde bir gün karşına nasibin çıkar umudunu kesme :)

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Furkan ŞENGÜL
(SSli)

Top Bottom