Neler Yeni

NetGSM geçmeyi düşünüyorum kullanan var mı?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
allahın belası Vodafone taahhütüm bitiyor net gsmden 60 ellik paketlerden birini alacağımda sizce iyi midir?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,406
İsim
Emre siyah
voLTE ve voWİFİ yok onu bilerek al onun dışında iyi diye biliyorum facebook gruplarında memnun olan insanlar var banka entegrasyonları tamamlanmadı ama onu bilin.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
voLTE ve voWİFİ yok onu bilerek al onun dışında iyi diye biliyorum facebook gruplarında memnun olan insanlar var banka entegrasyonları tamamlanmadı ama onu bilin.
hocam volte ve vowifi ney

sitelerinde baktım kullandığım bankalara entegre olmuşlar iş bankası ve papara, diğerlerinide artık bi şekil hallederim diye düşünüyorum, Vodafone a 240 tl vermektense D:

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,406
İsim
Emre siyah
hocam volte ve vowifi ney

sitelerinde baktım kullandığım bankalara entegre olmuşlar iş bankası ve papara, diğerlerinide artık bi şekil hallederim diye düşünüyorum, Vodafone a 240 tl vermektense D:
sim kartını alıyorsunuz geçişleri tamamlıyorlar voLTE ve voWİFİ arama yaparken daha kalitlei olmasını sağlıyor yanılmıyorsam bu konuda tam bilgim yok arama esnasinda 3gye düşüyor voLTE olmadığında ondan görüşme kalitesi leş oluyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
sim kartını alıyorsunuz geçişleri tamamlıyorlar voLTE ve voWİFİ arama yaparken daha kalitlei olmasını sağlıyor yanılmıyorsam bu konuda tam bilgim yok arama esnasinda 3gye düşüyor voLTE olmadığında ondan görüşme kalitesi leş oluyor.
he o sorun değil ya zaten kimseyle telefonda görüşmüyorum, whatsapptn arasam düzelir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan
Konuşmaya geç baglaniyor. Ses kalitesi daha kötü bankalardan onay kodlari bazen geliyor bazen gelmiyor. Onun dışında fiyatı uygun.

yenigeldim

80+ Silver
vowifi çok şart bir şey değil evinde telefon çekmiyorsa işe yarar. volte de aramayı 4g üzerinden yaptırıyor. arama kalitesini artırır. çok büyük eksik mi desen değil. çoğu kişi aktif bile etmiyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
interneti çeksinde gerisi sorun değil ya aramaları whatsapptan yapıyom genelde
1721314997523.png

verdiğim en iyi karar

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
kullanmadığım için bilmiyorum maalesef hocam, nays papara Akbank iş bankası kullanıyorum onların mesajları gelior
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada bu hız evde böyle değil gece 3 gibi böyle oluyor ancak gün içinde max 40 download 2 upload oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,057
Üyeler
156,879
Son üye
barisski
Top Bottom