Neler Yeni

Öneri 40.000 Tl ye kadar telefon önerisi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,683
İsim
Emre
Discord
necromancerr
OSU BUSU YOK İPHONE 13 AL GEÇ O PARAYA
Kankacım bunu söylemenin bir sebebi var mıdır ?
yd15 te alabilirim argüman yada fikirlerini dinlemeye açığım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yd'de telefon kapanırsa ne yapılacağını falan bilmediğimdende arada kalıyorum 13 te artık eski geliyor s23 te tasarım gibi durumlardan hoşuma gitmiyor AAAAAAAAA kafayı yiyeceğim neden bu kadar takmak zorundaysam.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Draq123
BENİM FİKRM TELEFONNDAN OYUN OYNAMAYACAKSAN 20K FELAN SAMSUNG AL GEÇ

telefona fazla para harcama paran kalsın olduğu yerde

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,683
İsim
Emre
Discord
necromancerr
BENİM FİKRM TELEFONNDAN OYUN OYNAMAYACAKSAN 20K FELAN SAMSUNG AL GEÇ
Telefondan bi Clash Of Clans oynuyorum benim için Kamerası çok önemli, onun harici uzun ömür çok önemli şuanki Redmi Note 10S'i bile 2-2.5 sene kullandım sonrasında teklemeye başladı 2. el almıştım

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Shoto Todoroki
Arkadaşlar Bayram öncesi bir telefon konusu açmıştım ancak o dönem o durum yattı maalesef.
Şuanda İşe başladım ve telefonum teklemeye başladı. Ondan dolayı telefon bakıyorum Taksit ile alacağım 40.000 Tl ye kadar baktığımda 3 taksit ile maaşımın belirli kısmını verip maaşımın kalanı da beni idare edebilecek bir halde kalıyor. Yurtdışı Alırsam eğer İphone 15 düşünüyorum ancak yurtiçi alırsam da İphone 13 geliyor o fiyatlara Siz ne düşünüyorsunuz (İphone söylememin bir nedeni satarken fiyatlarının pek düşmemesi yada tekrar yeni bir iphoneye yükseltirken değiş tokuş kampanyasında baya iyi fiyatlara verilebilmesi Kamera benim için önemli arayüz önemli ondan xiaomi yada türevine bakmıyorum tek öneri olarak samsunglara açık olabilirim oda çok F/P denk gelirse)
Kesinlikle yd 15 en mantıklısı diye düşünüyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,683
İsim
Emre
Discord
necromancerr
telefona fazla para harcama paran kalsın olduğu yerde
Taksitle alacağım zaten Hesabımı kitabımı yaptım 40.000 tl ye bile çıktığımda 3 aylık taksit yapıldığında yaklaşık 13500 tl gibi bir fiyat çıkıyor ben asgari ücret kazanıyorum ondan yaklaşık 4.000 tl gibi bir para bana harcamaya kalıyor zaten.

Kesinlikle yd 15 en mantıklısı diye düşünüyorum.
Bende öyle düşünüyorum da telefonu 8 ay kullandıktan sonra kapanıcak ondan sonra açtırmak için ne yapacağım falan o tarafta tereddütteyim.

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Shoto Todoroki
Taksitle alacağım zaten Hesabımı kitabımı yaptım 40.000 tl ye bile çıktığımda 3 aylık taksit yapıldığında yaklaşık 13500 tl gibi bir fiyat çıkıyor ben asgari ücret kazanıyorum ondan yaklaşık 4.000 tl gibi bir para bana harcamaya kalıyor zaten.

Bende öyle düşünüyorum da telefonu 8 ay kullandıktan sonra kapanıcak ondan sonra açtırmak için ne yapacağım falan o tarafta tereddütteyim.
Çift telefon yapmanız lazım yani en mantıklısı o gibi duruyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,683
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Çift telefon yapmanız lazım yani en mantıklısı o gibi duruyor.
O durum gözümü korkutuyor yalan olmasın elimde hiç iphone yok şuanda onuda ayrı almam gerekicek Enişte benim 14 pro aldı yeni tadı damağımda kaldı iphone'nin ondan önce düz X vardı onda 7 sene kullandı titizlikle.

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Shoto Todoroki
O durum gözümü korkutuyor yalan olmasın elimde hiç iphone yok şuanda onuda ayrı almam gerekicek Enişte benim 14 pro aldı yeni tadı damağımda kaldı iphone'nin ondan önce düz X vardı onda 7 sene kullandı titizlikle.
Bir tane iPhone alın ucuzundan alabilirseniz plus modellerden batarya performansı daha iyi olması için onun şarjı bittiğinde 15 de bitmiş gibi olur.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,683
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bir tane iPhone alın ucuzundan alabilirseniz plus modellerden batarya performansı daha iyi olması için onun şarjı bittiğinde 15 de bitmiş gibi olur.
Acaba diyorum hiç bu kadar uçmadan S23Fe'mi alsam aklım çok gidip geliyor.
ikinci el iphone 12 mi alsam oda aklıma gelmedi değil.

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Cem
kesinlikle iphone al, 11den beri kullanıyorum öncesinde sony kullanıyordum, 11,13pro,14pro, suanda da 15pmax var ios kalitesi karşılaştırılmaz bile, hele sosyal medya sorunlarına vs girmiyorum, exynos işlemciyle instaya bi story atarsın çamur gibi görünür, galeride gördüğün gibi paylaşımlar yapamazsın, exynos islemciler mütiş verimsiz, sdragon olsa en azından bi nebze o yüzden ios al keyfine bak hiç bi sorun yaşamazsın, imkanın varsa pro modellere yönel, mesela 15 alacağına 13promax alsan daha iyi, en azından şarjın cok uzun gider, 120hz kullanırsın. kamerasıda 15den bi fark göremezsin. iphoneda kücük cihaz önermiyorum şarj konusundan dolayı.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,683
İsim
Emre
Discord
necromancerr
kesinlikle iphone al, 11den beri kullanıyorum öncesinde sony kullanıyordum, 11,13pro,14pro, suanda da 15pmax var ios kalitesi karşılaştırılmaz bile, hele sosyal medya sorunlarına vs girmiyorum, exynos işlemciyle instaya bi story atarsın çamur gibi görünür, galeride gördüğün gibi paylaşımlar yapamazsın, exynos islemciler mütiş verimsiz, sdragon olsa en azından bi nebze o yüzden ios al keyfine bak hiç bi sorun yaşamazsın, imkanın varsa pro modellere yönel, mesela 15 alacağına 13promax alsan daha iyi, en azından şarjın cok uzun gider, 120hz kullanırsın. kamerasıda 15den bi fark göremezsin. iphoneda kücük cihaz önermiyorum şarj konusundan dolayı.
S23Fe'de de exynos var yeminle kafam yandı artık neden bu kadar pahalı bu telefonlar şu imei açtırma falan yada uzattırma olsaydı direk gözüm kapalı İp 15/15Pro alırdım. Ama 8 ay sonrasında kapanması çok kötü bir durum maalesef.
Yarın mesai sonrası gene buraya bir uğrar güncellerim düşüncelerimi.

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Cem
S23Fe'de de exynos var yeminle kafam yandı artık neden bu kadar pahalı bu telefonlar şu imei açtırma falan yada uzattırma olsaydı direk gözüm kapalı İp 15/15Pro alırdım.
sakın exynoslu bi telefon alma, samsung alacağına snapdragon kullnaan xiaomi alırsan daha iyi olur, pcdeki gibi düşün verimlilik tamamen işlemciden geçiyor, bana kalırsa hiç androide bulaşma kullanan anlıyor ancak iphoneu uygulama optimizasyonları vs çok iyi

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü
S24+ bir espirisi yok s23 al 28 bin TL

Top Bottom