Neler Yeni

Öneri 40.000 Tl ye kadar telefon önerisi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,650
İsim
Emre
Discord
necromancerr
sakın exynoslu bi telefon alma, samsung alacağına snapdragon kullnaan xiaomi alırsan daha iyi olur, pcdeki gibi düşün verimlilik tamamen işlemciden geçiyor, bana kalırsa hiç androide bulaşma kullanan anlıyor ancak iphoneu uygulama optimizasyonları vs çok iyi
ikisinede bir ayağım uzanıyor Eniştede senelerdir İphone var kullandım Bi sevdiğim abimde S23 var onuda kullandım ikiside taş gibi telefonlar o yüzden bu kadar kararsızım birde mükemmelliyetçilik ve kararsızlık durumu çok var bende onunda sıkıntısını yaşıyorum. Nokia'dan Samsung'a Apple'ye hepsini bir süreliğine kullandım satarken ki değeride benim için çok olmasada gene biraz önem arz ediyor
valla en sonunda kafama sıkıcam kararsızlıktan.
(Bir daha xiaomiye bulaşırsam cümle alem.. diyorum arayüzünden gına geldi.)

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Cem
ikisinede bir ayağım uzanıyor Eniştede senelerdir İphone var kullandım Bi sevdiğim abimde S23 var onuda kullandım ikiside taş gibi telefonlar o yüzden bu kadar kararsızım birde mükemmelliyetçilik ve kararsızlık durumu çok var bende onunda sıkıntısını yaşıyorum. Nokia'dan Samsung'a Apple'ye hepsini bir süreliğine kullandım satarken ki değeride benim için çok olmasada gene biraz önem arz ediyor
valla en sonunda kafama sıkıcam kararsızlıktan.
(Bir daha xiaomiye bulaşırsam cümle alem.. diyorum arayüzünden gına geldi.)
applea yönel sorun yaşamazsın, güncelleme vs 5 yıl daha götürür sanırım iphone 11 hala güncelleniyor hatta sanırım xr bile, dediğim gibi iphoneda tek sorun yaşayacağın durum pil olur, o yüzden 13 promax bulunuyorsa 2. el bu bütçelere alabilirsin. mükemmeliyetçilik arıyorsan çare apple zaten.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,650
İsim
Emre
Discord
necromancerr
S24+ bir espirisi yok s23 al 28 bin TL
Valla kanka iki markaya da bir ayağım uzanıyor ikisini de kullandım daha önce Kamera önemli, genel kullanım önemli belirli bir süre sonrası satış fiyatı önemli (ilk saydığım iki neden kadar olmasada gene benim gözümde önemli) çok kararsızım s24+'ı falan zaten hiç düşünmedim exynostan olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum. Ondan düz S23 ve İphone 13 arasında kaldım yurt içi Yurt Dışında ise 15 düşünüyorumda yurt dışının nasıl işlediğini pek bilmediğimden çok kararsızım bilsem düşünmeden 15 alırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

applea yönel sorun yaşamazsın, güncelleme vs 5 yıl daha götürür sanırım iphone 11 hala güncelleniyor hatta sanırım xr bile, dediğim gibi iphoneda tek sorun yaşayacağın durum pil olur, o yüzden 13 promax bulunuyorsa 2. el bu bütçelere alabilirsin. mükemmeliyetçilik arıyorsan çare apple zaten.
Mükemmelliyetçilikten kastım verdiğim paranın hakkını sonuna kadar versin bana.
Küçük yerde yaşıyorum 13 Pro 1 adet var sadece onunda ekranı değişmiş ekranı değişmiş almak istemiyorum orj ekranından sonra sıkıntı oluyor.
Şu yurtdışı eskisi kadar kolay olsa yada kayıt ücreti bu kadar pahalı olmasa direk gidip 15 alırdım.

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü
O işler biraz sakat Gürcistan a git oradan al

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,650
İsim
Emre
Discord
necromancerr
O işler biraz sakat Gürcistan a git oradan al
Kanka Gürcistan burdan nerden baksan bana telefonu trden alma fiyatına patlar. Trakyadayım ben bulgara da çıkamıyorum çalıştığımdan kaynaklı.
Neyse ben kafamı yastığa gömüp düşünerek uyumak istiyorum şuanda yarın sakin kafayla gene bir konuşurum. Sağolasınız gene cevaplarınız için.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,481
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
ben de sadece coc ve sosyal medyada takılıyorum ip 14 var bende de bence 13 al

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,650
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Diyorum güncellik açısından rahat etmek için ip15 mi alsam (Yurtdışı) sonraki seneler de de hiç uğraşmam da valla bilmiyorum kafam karışık gene

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Shoto Todoroki
Acaba diyorum hiç bu kadar uçmadan S23Fe'mi alsam aklım çok gidip geliyor.
ikinci el iphone 12 mi alsam oda aklıma gelmedi değil.
İkiside büyük hata olur bence uzun ömürlü telefon istiyorsan ki bütçende 40k ya kadar çıkıyor fe serisi almanı önermem 12 de zira öyle en iyisi yd 15 veya s24.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,650
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İkiside büyük hata olur bence uzun ömürlü telefon istiyorsan ki bütçende 40k ya kadar çıkıyor fe serisi almanı önermem 12 de zira öyle en iyisi yd 15 veya s24.
Yd alırsam bu kapanma mevzuları gözümü korkutuyor s24 içinde exynos sebebiyle bulaşmak istemiyorum sd ile gelselerdi amerika sürümleri gibi ciddi manada düşünürdüm

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,481
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Diyorum güncellik açısından rahat etmek için ip15 mi alsam (Yurtdışı) sonraki seneler de de hiç uğraşmam da valla bilmiyorum kafam karışık gene
yd iphone ugrastırır ama sen bilirsin bence 13 al , exynos istemiyorsan s24 alma s23 daha iyi seçenek.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,650
İsim
Emre
Discord
necromancerr
yd iphone ugrastırır ama sen bilirsin bence 13 al , exynos istemiyorsan s24 alma s23 daha iyi seçenek.
Yani Ağustosta aldığımda 8 ay garanti açık kalıcak ben zaten 4 ay kullanınca yıl başı gelmiş olucak 2. ayda yenilenirse eğer 10. aya kadar gidecek 8 ay durumu ki o sırada zaten 1 sene geçmiş olacak o telefonu net kaydettiririm ben zaten. Yd15 çok kafama yattı güncellik açısından da.
Bu kafamı karıştırmıştıda yıl sonuna geldik nerdeyse 4. çeyreğe gireceğiz 2 ay sonra, yılın başlarında olsaydı bu konuşma kesinlikle 13 alırdım.
Bakalım gene maaş bir yatsın ondan sonra tam olarak kararımı vereceğim. Belki Sıra sıra zamanı geldikçe model model yükseltirim şimdi 13 alır 2-3 sene sonra 17-18 e yükseltirim satıp falan.

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,650
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam Bir hayırlı olsununuzu alırım.
İphone 13 aldım, Yurtdışı yoktu burda şuanlık acilde ihtiyacım olduğundan aldım.

Top Bottom