Neler Yeni

TEMU KONUSU | Soru-Cevap, Alınabilecek Ürünler - Sürekli Güncel 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Palo DAYI

80+ Gold
beyler kasa ıcıne fıgur varmı anıme harıc alıpta elıne ulasan warsa lınk atabılırmı

Leclerc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Emre ATAŞ
Benim ki de gece gece gümrük tarafından serbest bırakıldı diye mail geldi yarın kargo teslim alır diye düşünüyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Cras

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Yener
ilk sipariş indirimi kalktı mı uygulamadan

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
ilk sipariş indirimi kalktı mı uygulamadan
evet hocam kalktı ama konuda bazı ürünlere tıklayınca çark çıkıyor bende, uygulamada edinin diyor. Yeni üyelere özel bir şey. Deneyin isterseniz.

Cras

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Yener
evet hocam kalktı ama konuda bazı ürünlere tıklayınca çark çıkıyor bende, uygulamada edinin diyor. Yeni üyelere özel bir şey. Deneyin isterseniz.
çark ne veriyor hocam, dün ben çok ürün gezdim de hiçbiri vermedi

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
beyler kasa ıcıne fıgur varmı anıme harıc alıpta elıne ulasan warsa lınk atabılırmı
Kedi figürü, kaplumbağa figürü, astronot figürü, panda figürü, leopoar, motor…. Ne tarz lazım hocam 😊

Son düzenleme:

Ysuflix

80+ Gold
benim paket gümrük işlemleri başlatıldı aşamasında. kaç günde çıkar gümrükten?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom

Ysuflix

80+ Gold
Ortalama 10 günde çıkıyor hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben dün çevirdim %56 indirim dedi de üyeliğim olduğu için kullanamadım.
tahmini teslimat 12-21 temmuz diyor bu aralıkta gelir mi acaba bi tecrübeniz var mı bu konuda?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
tahmini teslimat 12-21 temmuz diyor bu aralıkta gelir mi acaba bi tecrübeniz var mı bu konuda?
Benimde o aralıktaydı 2. Sipariş, 14 tem-4 ağustos olmuş. Gümrüğe yeni girdiyse o tarihe gelmez yetişmez. Son haftası gelebilir ama. Gümrük işlemleri hızlı sürerse durum değişir tabi. Siparişiniz gelir ama o konuda rahat olun.

Ysuflix

80+ Gold
Benimde o aralıktaydı 2. Sipariş, 14 tem-4 ağustos olmuş. Gümrüğe yeni girdiyse o tarihe gelmez yetişmez. Son haftası gelebilir ama. Gümrük işlemleri hızlı sürerse durum değişir tabi. Siparişiniz gelir ama o konuda rahat olun.
gelmesinden yana problem yok geliceğini biliyorum da ne kadar kısa sürerse o kadar iyi o yüzden sordum. gümrük işlemleri aşamasına 9 temmuz'da geçmiş.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
kea ipa
Paketim bugün geldi ve her şey aliexpress kalitesinde. büyük bi poşet içine atmışlar hepsini ama olsun

• Beğen

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
Paketim bugün geldi ve her şey aliexpress kalitesinde. büyük bi poşet içine atmışlar hepsini ama olsun
Gümrükten falan geçmesi için 1 ya da 2 paket yapıyorlar hocam normal. Hayırlı olsun.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom