Neler Yeni

Wattman hatası birçok şeyi denedim hala çözemiyorum

Elysion_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet Özdağ
Merhabalar uzun zamandır wattman hatası alıyorum ilk önce ryze 5 5600g işlemci ile apu bir sistem topladım zamandan beri wattman hatası alıyordum lakin hatanın ne olduğunu bilmiyordum 1 sene önce rx 6750 xt ekran kartı aldım hala daha wattman hatası almaya devam ediyorum valorant cs gibi küçük fps oyunlarında 1 haftada max 1 kez wattman hatası alırken warzone cyberpunk gibi güçlü oyunlarda hiçbir şekilde 1 2 saat oynayamıyorum sürekli ekran kartı çöktü zaman aşımına uğradı gibi bildirimler alıyorum çözümünü bir türlü bulamadım denemediğim şey kalmadı cpu gpu undervolt yapmayı fln da denedim pc sıfırladım tekrar denedim eski driver kurup denedim bios u güncelledim denedim bir türlü bulamıyorum acaba undervolt yaparken yanlış ayar mı kullanıyorum yanlış driver mı yüklüyorum çözemedim varmı bir bilgisi olan

Starlex

80+ Bronze
Merhabalar uzun zamandır wattman hatası alıyorum ilk önce ryze 5 5600g işlemci ile apu bir sistem topladım zamandan beri wattman hatası alıyordum lakin hatanın ne olduğunu bilmiyordum 1 sene önce rx 6750 xt ekran kartı aldım hala daha wattman hatası almaya devam ediyorum valorant cs gibi küçük fps oyunlarında 1 haftada max 1 kez wattman hatası alırken warzone cyberpunk gibi güçlü oyunlarda hiçbir şekilde 1 2 saat oynayamıyorum sürekli ekran kartı çöktü zaman aşımına uğradı gibi bildirimler alıyorum çözümünü bir türlü bulamadım denemediğim şey kalmadı cpu gpu undervolt yapmayı fln da denedim pc sıfırladım tekrar denedim eski driver kurup denedim bios u güncelledim denedim bir türlü bulamıyorum acaba undervolt yaparken yanlış ayar mı kullanıyorum yanlış driver mı yüklüyorum çözemedim varmı bir bilgisi olan
Yaptığınız kart üzerindeki tüm değişiklikleri kaldırın ddu ile driver kaldırıp driverları yeniden kurun

Elysion_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet Özdağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kart modelin ne psu un kaç watt bendede rx6700xr xfx bende alıyodum meğer kabloları tam oturtamamışım bi kontrol et istersen
Knkm asus dual rx 6750xt psu da sharkon un 80+ 650v2 psu su kablolarda fln sa sıkıntı yok birçok kez hatayı anlamak için söküp söküp taktım pc yi komple xd

Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Ares Blackrosa
Discord, Steam ve Tarayıcı ayarlarında bulunan donanım ivmesi/donanım hızlandırması ayarlarını kapatıp bir süre öyle kullanmayı deneyebilir misin?

eren28tr

80+ Gold
Knkm asus dual rx 6750xt psu da sharkon un 80+ 650v2 psu su kablolarda fln sa sıkıntı yok birçok kez hatayı anlamak için söküp söküp taktım pc yi komple xd
ddu ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp WHQL sürümü yükle.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Ömür
sorun yaşarken pc kapanıyormu yoksa sadece ekran kartımı duruyor

Elysion_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet Özdağ
ddu ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp WHQL sürümü yükle.
O ne oluyo tam olarak bak onu yapmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorun yaşarken pc kapanıyormu yoksa sadece ekran kartımı duruyor
Knk tamamen pc kirleniyor valo da fln sesim gidiyo ama ekran kirleniyor 1 dk sonra hata veriyor oyun kapanıyor

Knk tamamen pc kirleniyor valo da fln sesim gidiyo ama ekran kirleniyor 1 dk sonra hata veriyor oyun kapanıyor
Kitleniyor olacak xd

Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Ares Blackrosa

eren28tr

80+ Gold

Kitleniyor olacak xd

Top Bottom