Neler Yeni

17 Yaşında kendi evime taşınmak istiyorum

açıkçası onu zamanı gelince planlamayı düşünüyorum seneye tekrar üniversite sınavına gireceğim yani askerlik için önümde bir kaç yılım daha var ama kavga ettiğinde beni evden kovmayı gözden çıkartmış bir kere yani nereye kadar böyle devam edebilir ki
Ev tutmak ve ev düzmek çok masraflı şu an.

Lian_GR

80+
biraz sert gelebilir fakat söylemek istiyorum madem forumdayız herkese açık uçlu bir soru sormuşsunm bende birşeyler söyleyeyim.
birincisi yaşın 17 sana adam akıllı bir evi kimse vermez. ikincisi 17 yaşında aileden zengin olmadığını farzedersek bu hayata tutunma şansın %10 falan. üçüncüsü böyle saçma şeyler yazarak ilerde bakıp utanç duyacağın şeyleri forumda herkese açık yazmamanı öneririm dördünücüsü yukarda adam sana askerlik ile ilgili soru sormuş sağlık olsun diyorsun demek ki mantıklı düşünebilecek bir zihniyete ya sahip değilsin ya da forumdaki insanların seni avutmasıyla kendini basıtrmaya çalışıyorsun anlamadım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,365
İsim
uwu

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Mehmet
17 yaşındaki adama hangi ev sahibi evini kiralatir

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,918
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Çocukça düşünüyorsun ve hareket ediyorsun o işler o kadar kolay değil hayattan güzel bir tekme yediğin an anlarsın ancak biz ne desek boş olur

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,146
İsim
Sarp Yılmaz
Kardeşim o kadar kolay değil o işler şu an hormonlarından dolayı sağlıklı düşünemiyorsun ama inan ki doğrusu bu değil

Lian_GR

80+
eee bu arkadaş niye cevap vermiyor utandı mı yoksa beyler noldu ya :D aktif adam birde
pardon çoçuk

Top Bottom