Neler Yeni

🔥 Thermalright Assassin Spirit 120 999TL 🔥

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Ryzen 5 7600 ise bence peerless assassin ya da phantom spirit alınmalı
söylediğiniz modellere baktımda açıkcası 400 500 tl daha koyup 2 fanlı sıvı sogutucu alsam daha iyi olmazmı ? ses acısından nasıl sıvılar ?

Bünyamina

80+ Platinum
söylediğiniz modellere baktımda açıkcası 400 500 tl daha koyup 2 fanlı sıvı sogutucu alsam daha iyi olmazmı ? ses acısından nasıl sıvılar ?
Abdullahın bu videoyu çektiği iyi oldu. Nerede böyle yazı görsem bunu atacağım. Derdimizi anlatacağımız içerik. Mükemmel video.

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Abdullahın bu videoyu çektiği iyi oldu. Nerede böyle yazı görsem bunu atacağım. Derdimizi anlatacağımız içerik. Mükemmel video.
bunu niye attın anlamadım oturup video izlemeyeceğim basit bir soru sordum çünkü öneri yapıyorsun

Bünyamina

80+ Platinum
bunu niye attın anlamadım oturup video izlemeyeceğim basit bir soru sordum çünkü öneri yapıyorsun
1k 1.5k alacağın kule tipi fanlar çok daha iyi performansa ve fiyata sahipler. Alacağın 2k 240mm sıvı soğutma daha iyi soğutmuyor ve daha pahalılar. Kule tipi fanların ömrü yıllar sürerken sıvı soğutmaya ne olacağı belli değil.
Sen buradan bilgi almak için yazıyorsun. 5dk lık video ile bir sürü bilgiye sahip olacaksın. Neden atıyorsun ne demek ? Burada yazıp yazıp tartışacağımıza bu video sorunun her detayına net cevap olur diye attım. Sana yardımcı olmaya çalışıyorum. Sen tersliyorsun.

Son düzenleme:

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
1500e adam akıllı sıvı soğutucu yok sıvıların avantajı daha çok acayip işlemcilerde ortaya çıkıyor 7500f filan kullanıyosanız phantom spirit alın geçin 1600e sıvı olarak phantomdan daha kötü performans alırsın

postE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ayran
5ws31gx.jpg

Aldığım soğutucunun yüzeyi böyle paslı gibi ve çizik. Gönderdikleri kutu falan açılmamıştı. Bir sorun yaratır mı? Ürün kullanılmış ürün mü yoksa üretim prosesinde yada başka türlü böyle şeyler oluyor mu?

Bünyamina

80+ Platinum
5ws31gx.jpg

Aldığım soğutucunun yüzeyi böyle paslı gibi ve çizik. Gönderdikleri kutu falan açılmamıştı. Bir sorun yaratır mı? Ürün kullanılmış ürün mü yoksa üretim prosesinde yada başka türlü böyle şeyler oluyor mu?
Yüzeyi silince geçiyor mu ?

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Mehmet
4 heatpipelı sıradan single tower bir heatsink bu, 600 tl daha koyun phantom spirit alın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,971
Üyeler
156,869
Son üye
Vilola
Top Bottom