Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Hilda 18V Gravür Mini Matkap Ve Uç Takımı 132TL Aliexpress

Imenes

80+
Aynı anda 3-4 ürün mü almaya çalışıyorsun acaba ? Ben bu kadar iptal almıyorum. Nasıl beceriyorsunuz bunu anlamıyorum. Gizli tarayıcı aç, oradan üye ol, kartına yeni bir sanal kart oluştur.

Bunlar yolda olanlar. ilk 3 tanesi pazartesi elimde olur. Daha bu gravür kargoya verilecek. Bende öyle çok iptal olmuyor.

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genelde ben kendime aldıktan 1 gün sonra konu açardım ama bu sefer acele ettik. Bizimkisi inşallah iptal olmaz.
1 defa aynı üründen farklı hesaplardan olmak üzere 2 tane aldım. Onlar iptal olduğundan beri ne alırsam alıyım iptal oluyor. Galiba çözümü yok

Aynı anda 3-4 ürün mü almaya çalışıyorsun acaba ? Ben bu kadar iptal almıyorum. Nasıl beceriyorsunuz bunu anlamıyorum. Gizli tarayıcı aç, oradan üye ol, kartına yeni bir sanal kart oluştur.

Bunlar yolda olanlar. ilk 3 tanesi pazartesi elimde olur. Daha bu gravür kargoya verilecek. Bende öyle çok iptal olmuyor.

Alıntıyı görüntüle

Genelde ben kendime aldıktan 1 gün sonra konu açardım ama bu sefer acele ettik. Bizimkisi inşallah iptal olmaz.
Bide bunlara toplu olarak hangi siteden bakıyorsun

Platen

80+
1 defa aynı üründen farklı hesaplardan olmak üzere 2 tane aldım. Onlar iptal olduğundan beri ne alırsam alıyım iptal oluyor. Galiba çözümü yok

Hocam bana da olmustu 2 farklı ürün aldıktan sonra art arda 3 hesabım ban yedi. 1 gün falan bekleyin sonra bazı bilgileri değiştirip modemi açıp kapatıp falan tekrar deyin. O 3 bandan sonra 7,8 tane ürün daha alabildim ama bazıları ban yedi yine.

KingDeViL

80+ Bronze

Imenes

80+
Hocam bana da olmustu 2 farklı ürün aldıktan sonra art arda 3 hesabım ban yedi. 1 gün falan bekleyin sonra bazı bilgileri değiştirip modemi açıp kapatıp falan tekrar deyin. O 3 bandan sonra 7,8 tane ürün daha alabildim ama bazıları ban yedi yine.
Deniyeceğim, adres dışında diğer bilgileri değiştirdim bide başka birinin kartından deniyeceğim. Galiba karttaki isimden anlıyorlar.

Teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Tugra

xmajezik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yusuf Yazıcı
hocam bir şey sorucam kargo takip için hangi numarayı yazıyorsunuz yani sipariş numarasımı yoksa farklı bir numara varsa nerden alabilrim
maile gelen numarayı yazdım olmadı pttnin teslim alındı dediği numarayı yazınca oldu peki daha türkiyeye girmeyenler için hangi numarayı yazmamız gerekiyor

Imenes

80+
maile gelen numarayı yazdım olmadı pttnin teslim alındı dediği numarayı yazınca oldu peki daha türkiyeye girmeyenler için hangi numarayı yazmamız gerekiyor
Buraya girdikten sonra takip numarası var. Onu gireceksin

Ekler

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    36.6 KB · Hit: 12
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf oğuz
Selamun aleyküm cümleten bunu sipariş ettim yalnız iyi mi ettim kötü mü ettim sizce

Ekler

• IMG_2722.jpeg
    IMG_2722.jpeg
    253.8 KB · Hit: 17

KingDeViL

80+ Bronze
Ürün kargoya verildi.

1720955301716.png

umtb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora
1720961398489.png

Benimki de kargoya verilmiş

FocSayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Berk Sarı
1720961935352.png

Kendinden adaptör çıkıyor mu bunda acaba bilginiz var mı fotoğrafta böyle gözüküyor da

KingDeViL

80+ Bronze

KingDeViL

80+ Bronze
Top Bottom