Neler Yeni

Öneri Hangi Telefonu Almalıyım 35000 TL

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
XXXX
Bütçe
35000
SAMSUNG S23 E BAKTIM

İPHONE 13 AŞŞASI OLMAZ SİZİN ONERİLERİNİZ NELERDİR

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda
Ablamda iphone 13 pro var geçen hafta 256gb olanı vatanda 39k ya aldı mağzaya bi git bak derim vatanda bazen baya bi indirim oluyor ama mağzada onun dışında düz 13 alacagına git s24 al derim hem 7 yıl güncellemede alacak cihaz

ThE LoSt

80+ Gold

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus
İphone 13 olur güzel cihaz.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
Ablamda iphone 13 pro var geçen hafta 256gb olanı vatanda 39k ya aldı mağzaya bi git bak derim vatanda bazen baya bi indirim oluyor ama mağzada onun dışında düz 13 alacagına git s24 al derim hem 7 yıl güncellemede alacak cihaz
Pro modeller satilmiyor hic bi yerde 13 alirsan yeterli olur ama s24’te guzel secenek

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,658
İsim
Yavuz
Önemli olan fp sye s24.

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Hocam o kadar para verip 3 yıl önceki cihazı almayı ben mantıklı bulmuyorum. Samsung Note 8 yılların cihazı, şu anda bile kasmadan güzelce çalışıyor. Kamerası yeni çıkan android telefonlardan kat kat iyi. S23 ya da S24'ü alın yolunuza bakın. Boyut olarak küçük bir cihaz. O konuda dikkatli olun.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Yd düşünülürse S23U ya da 2 aşamalı olarak S24U düşünülebilir. Bu ara karşıma reklamlar çıktı marka fark etmeksizin 3k ya kayıt yaptıklarını söylüyorlar ancak güvenilir mi bilmiyorum. Tr için S23 güzel ancak S23+ gereksiz pahalı. Iphone olarak bu bütçede tavsiyem yok, sadece 15 pro ve pm alınır, benim görüşüm böyle.

ErdmTrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Erdem Uğur Terzi
Bu fiyata en en mantıklısı Snapdragon 8 Gen 3 işlemcili Samsung Galaxy S24 Plus. Tekrar ediyorum Türkiye de satılan Exynos işlemcili olan değil Snapdragon 8 Gen 3 işlemcili olan modeli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
YAKUP HAN POLAT
SAMSUNG S23 E BAKTIM

Güzel bi iphone 13 yakışır kardeşime amanandroid dersen seçenek çok kanka xiaomi ye yönelmen mantıklı olur bende xiaomi var kanka takır takır kullanıyorum benimki fiyat performans redmi 12 daha üst segmentinide kullandım ama oyun vs bilgisayar işimi gördüğü için gündelik işler için aldım daha önce aldıgım xiaomi 11 t çok hızlı cihazdı saatleece pubg oynardım ısınmada donmada yoktu
Bence şu soruyu sormalısın
+oyun içinmi telefon alıyorsun sadece
Yoksa oyunda dahil diğer tüm etken bileşenleri kullanmak için mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

SAMSUNG S23 E BAKTIM

Güzel bi iphone 13 yakışır kardeşime amanandroid dersen seçenek çok kanka xiaomi ye yönelmen mantıklı olur bende xiaomi var kanka takır takır kullanıyorum benimki fiyat performans redmi 12 daha üst segmentinide kullandım ama oyun vs bilgisayar işimi gördüğü için gündelik işler için aldım daha önce aldıgım xiaomi 11 t çok hızlı cihazdı saatleece pubg oynardım ısınmada donmada yoktu
Bence şu soruyu sormalısın
+oyun içinmi telefon alıyorsun sadece
Yoksa oyunda dahil diğer tüm etken bileşenleri kullanmak için mi

T serisine bak çok premium git kendi gözlerinlede gör vatanda vs ama mi store dan alman daha iyi kanka neden diyeceksen ben wifi adabtörü aldım çalışmadı 1 hafta olmadan geldiler aldılar bide özür kagıdıyla sticker filan gönderdiler bide kitap ayracı düşün yani

Top Bottom