Neler Yeni

Forumda kendini mesih sanan kitle

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Onur Kapkap
Şu forumda daha kimseye hakaret etmemişimdir. Ama ne zaman birine bişey desem agresif cevap veriyor. Bazısı kendini mesih karşısındakini de cahil bilgisiz eğitimsiz falan sanıyor. Yani bu özgüvenin kaynağı neresi merak ediyorum . Muhtemelen annesi babasını bile gururlandıramayan insanlar gelmisler yorum yapıyorlar sosyal medya çok adi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca moderasyon ekibine sormak istiyorum birine düşük zekâlı demenin cezası yok mu? Karşımdaki kişiyi küfür ettirmek icin bende zorlayabilir manipüle edebilirim cezası yoksa . Gecen sefer de kışkırtana bişey yapılmadı bu sefer de dün rapor ettigim adama ceza verilmemiş ve sabaha herif gene kışkırtıyor. Bunun önlemini almalısınız.

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Mehmet emre börekçi
Şu forumda daha kimseye hakaret etmemişimdir. Ama ne zaman birine bişey desem agresif cevap veriyor. Bazısı kendini mesih karşısındakini de cahil bilgisiz eğitimsiz falan sanıyor. Yani bu özgüvenin kaynağı neresi merak ediyorum . Muhtemelen annesi babasını bile gururlandıramayan insanlar gelmisler yorum yapıyorlar sosyal medya çok adi.

Ayrıca moderasyon ekibine sormak istiyorum birine düşük zekâlı demenin cezası yok mu? Karşımdaki kişiyi küfür ettirmek icin bende zorlayabilir manipüle edebilirim cezası yoksa . Gecen sefer de kışkırtana bişey yapılmadı bu sefer de dün rapor ettigim adama ceza verilmemiş ve sabaha herif gene kışkırtıyor. Bunun önlemini almalısınız.
Anonim olabilmenin zararları işte karşındakine gösterdiğin hiçbirşey yok bugün salla 35 yaşındayım diye yarın 15 de kim fark edip bir şey diyebilecek ki :D?

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,044
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci

Öyle kanka maalesef, bi mod konuma yorum atıyo bişey demiyo ama diğeri gelip konu kitliyor acayip komiğime gidiyor

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Onur Kapkap
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen ne istiyorsun kardeş biz de anlamadık
Normal konusmak dlwhsqkdujw ne isticem ki baska saygı yani

Anonim olabilmenin zararları işte karşındakine gösterdiğin hiçbirşey yok bugün salla 35 yaşındayım diye yarın 15 de kim fark edip bir şey diyebilecek ki :D?
23 yasindayim zaten yastan problem yok da bunlarda büyüğe saygı yok hocam yaş bunlara sökmez

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Mehmet emre börekçi

23 yasindayim zaten yastan problem yok da bunlarda büyüğe saygı yok hocam yaş bunlara sökmez
Yok sizin adınıza demedim insanlar böyle yapıyor büyüğünüm istediğim gibi konuşurum saygı göster tarzında tavırlar alıyor sonra

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,476
İsim
Muhammet Çağrı

Ben 13 ün hiç saygısızlık yapmamaya çalışıyorum bana yapılmadıkça tabi :D bi de yaşın kaç tavsiye veriyorsun falan diyorlar ayar oluyorum.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan
mesihim kral varmı bir sıkıntı madem beğenmiyorsun kullanma forumu

Top Bottom