Neler Yeni

Çözüldü✓ Vatan bilgisayar rezilliği

emrhan7_7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
EMİRHAN YÜKSEKALAN
Vatan bilgisayarın internet sitesinden sistem satın aldım 8 temmuz Pazartesi günü
1 hafta normal süreymiş 10 gün oldu 11.iş günü oldu sistem hala gelmedi bu durumdan şikayet olan varmı vatan bilgisayarın ana subesi Ankara'daymış lafta beklenmeyen bir yoğunluk varmış amfkwldkwkkdek bir bilgisayarı montajlamak 10-15 dk gönderseler kendim montajlayacağım. 😀😀

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Bilal Cihan
Vatan bilgisayarın internet sitesinden sistem satın aldım 8 temmuz Pazartesi günü
1 hafta normal süreymiş 10 gün oldu 11.iş günü oldu sistem hala gelmedi bu durumdan şikayet olan varmı vatan bilgisayarın ana subesi Ankara'daymış lafta beklenmeyen bir yoğunluk varmış amfkwldkwkkdek bir bilgisayarı montajlamak 10-15 dk gönderseler kendim montajlayacağım. 😀😀
Maalesef, vatan bilgisayardaki çalışanların ben daha adam akıllı çalıştığını görmedim vitrinin arkasında 5 kişi toplanıp sohbet ediyolar genelde

emrhan7_7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
EMİRHAN YÜKSEKALAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef, vatan bilgisayardaki çalışanların ben daha adam akıllı çalıştığını görmedim vitrinin arkasında 5 kişi toplanıp sohbet ediyolar genelde
Hocam vatan bilgisayar müsteri hizmetlerini aradım demonte göndermelerini rica ettim artık 2 arkadaşımla kendim montajlayacağım.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,845
İsim
.
Hocam vatan bilgisayar müsteri hizmetlerini aradım demonte göndermelerini rica ettim artık 2 arkadaşımla kendim montajlayacağım.
Hocam çok mantıksız iş yapmışsın ne gerek var böyle şeylere bırak profesyoneller dizsinler

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eren Erkaşda
ayın 3 ünde aldım daha az önce elime ulaştı, bağlayacakları iki parca şey var anlamıyorum uzun surmesının nedenini, benim bıldıgım sistemdeki parcalar hangi mağazada varsa orada toplanıp oradan gonderılır, ankaraya mı uğruyormuş bir de

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Hiç sekmez her şubede aynı. Toplaşıp boş yapıyorlar

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,845
İsim
.
ayın 3 ünde aldım daha az önce elime ulaştı, bağlayacakları iki parca şey var anlamıyorum uzun surmesının nedenini, benim bıldıgım sistemdeki parcalar hangi mağazada varsa orada toplanıp oradan gonderılır, ankaraya mı uğruyormuş bir de
Hocam bir tek sen değilsin ki sistem alan adamlar 81 ile sistem yetiştiriyor

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Ben 25 Haziran'da montajlı kurulum ile satın almıştım. 13. iş gününde gelmişti.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Faruk
Bende sistemi 16+16 32 GB ram ile sipariş verdim tek modül 16 GB geldi ve kabul etmiyorlar , kargo teslim alırken kontrol etseydiniz deniyor. Vatan pc de kendini bozdu

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Faruk
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,660