Neler Yeni

Annem Tamponu 2. defa İndirdi

Reindi

80+ Silver
corolla var bende sürekli benim arabamı alıyor işe gidemiyorum onun yüzüne az yakıyor diye aldım kendi garajda GLE si var babam aldı 2023 model inadına ona kıyamayıp benim arabamı alıyor bugün 2. defa tamponu kırmış bir tampon 20 bin lira mühim olan oda değil bide üste çıkmaya çalışıyor insan bi özür diler bir şey yapar o kadar varlıklı olmalarına rağmen ben kendi işimle uğraşıyorum zamanında yanımda hiç durmadılar tartıştık biraz kendi arabasını sürmeyi nasıl ikna edicem ben buna

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
Emir
Anahtarı gizle.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Eren
corolla var bende sürekli benim arabamı alıyor işe gidemiyorum onun yüzüne az yakıyor diye aldım kendi garajda GLE si var babam aldı 2023 model inadına ona kıyamayıp benim arabamı alıyor bugün 2. defa tamponu kırmış bir tampon 20 bin lira mühim olan oda değil bide üste çıkmaya çalışıyor insan bi özür diler bir şey yapar o kadar varlıklı olmalarına rağmen ben kendi işimle uğraşıyorum zamanında yanımda hiç durmadılar tartıştık biraz kendi arabasını sürmeyi nasıl ikna edicem ben buna
Kıyamıyormuymuş daha niye almış o zaman sende onunkini al çarp bırak ibnelik değil mi ha vermezse sende ona verme arabanı bu kadar

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam öncelikle sakin olup tekrar yaz. Çok karışık yazmışsın hiç bir şey anlaşılmıyor.

Eğer annen kasıtlı olarak sana zarar vermeye çalışıyorsa yasal yollara başvuracağını söyle.

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öncelikle sakin olup tekrar yaz. Çok karışık yazmışsın hiç bir şey anlaşılmıyor.
Annemde GLE var 2023 model buna kıyamıyor ve benim arabamı alıyor sürekli arabayı binmek için aldım orası zaten sorun değil çizilsede umrumda olmaz fazla ama 2. defa tamponu indirdi bir kere daha konu açmıştım bide üste çıkmaya çalışıyor bir musluk dükkanından kira almıyorlar sadece yok kira alırım bilmem ne diye baya tartıştık olay bu

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,194
İsim
Sinan Aba
bizde derdimiz var sanuıyoruz ne dertler var

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anahtarı gizle.
anahtar dükkanda oluyor genelde 3-4 tane elemanım var onlara bile sormadan girip alıp gidiyor ben dükkanda olmuyorum inşaat musluk takıyorum genelde geldiğimde vurulu şekilde bırakmış oluyor

Ceasar123

80+ Bronze
Annemde GLE var 2023 model buna kıyamıyor ve benim arabamı alıyor sürekli arabayı binmek için aldım orası zaten sorun değil çizilsede umrumda olmaz fazla ama 2. defa tamponu indirdi bir kere daha konu açmıştım bide üste çıkmaya çalışıyor bir musluk dükkanından kira almıyorlar sadece yok kira alırım bilmem ne diye baya tartıştık olay bu
Anneniz aracı rahat, hor kullanmak istiyor ama GLE'yi öyle kullanamayacağı için sizin arabanıza çöküyor.
Tamponu indirmesi umrunda değildir zaten. Siz direkt tavrı koyup daha vermeyin aracı.

eneskaya6

80+ Bronze
Aaaaa bu şey değil mi 5M a E300 olan tüh realde corollaymış 🤣🤣

Reindi

80+ Silver
Anneniz aracı rahat, hor kullanmak istiyor ama GLE'yi öyle kullanamayacağı için sizin arabanıza çöküyor.
Tamponu indirmesi umrunda değildir zaten. Siz direkt tavrı koyup daha vermeyin aracı.
babamın belki bugün 400-500 milyon serveti çok rahat çıkar zamanında yanımda durmadılar sıfırdan yaptım herşeyimi bir dükkandan kira almıyorlar böyle sinir ediyolar insanı bana dükkanı aldıracak zorla

Top Bottom