Neler Yeni

4K Monitör önerir misiniz?

ProHaylas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Oğulcan Altungök
Bütçe
20000
Herkese selamlar... PS5, Xbox Series X ve RTX4080 laptopu bağlayıp oyun oynamak için 4K monitör arıyorum fakat çok bilgim yok. Bu yüzden sizden fikir almak istiyorum. Bütçe de ortalama 20k civarı. Dahili hoparlörü olursa çok iyi olur.

Butcher

80+
İnç olarak düşüncen ne bilmiyorum ama yakın zamanda PC ve PS5 ortak kullandığım bir Gigabyte M28U-EU aldım. Renk kalitesi vs hoşuma gitti ve tatmin ediyor. Biraz daha yüksek olsun dersen LS43CG700NUXUF modelini önerebilirim. Şimdiden hayırlı olsun

Ldrago

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Salih
İnç olarak düşüncen ne bilmiyorum ama yakın zamanda PC ve PS5 ortak kullandığım bir Gigabyte M28U-EU aldım. Renk kalitesi vs hoşuma gitti ve tatmin ediyor. Biraz daha yüksek olsun dersen LS43CG700NUXUF modelini önerebilirim. Şimdiden hayırlı olsun
hocam 28 inç yeterli mi sizce 4k deneyimini tam olarak verebiliyor mu? çünkü genel bir algı olarak 32 inç öneriyorlar 4k için

ProHaylas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Oğulcan Altungök
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet ben de bu Gigabyte monitörü gördüm şuan piyasanın en uygun 4K monitörü sanırım. İkinci söylediğin Samsung 43 inc olmasına rağmen niye bu kadar ucuz acaba?

Butcher

80+
PS5 kullandığım zamanlar 32 veya üstü alsaydım demiyorum desem yalan olur kesinlikle ama PC'ye bağlı olduğu için 28 çok ideal oluyor benim için üstü PC tarafında yorabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamen yüksek inçlerin bu sektörde daha az tutulmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum, yoksa performans ve renk kalitesi olarak gayet canlı ve akıcı

Ldrago

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Salih
PS5 kullandığım zamanlar 32 veya üstü alsaydım demiyorum desem yalan olur kesinlikle ama PC'ye bağlı olduğu için 28 çok ideal oluyor benim için üstü PC tarafında yorabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamen yüksek inçlerin bu sektörde daha az tutulmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum, yoksa performans ve renk kalitesi olarak gayet canlı ve akıcı
simgeler gözünüze küçük gelmiyor değil mi masaüstünde vesayre? yoksa renk keskinliği falan 32 inç e göre daha yüksek olması normal çünkü pixel yoğunluğu artıyor

ProHaylas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Oğulcan Altungök

Pckopat

80+ Silver
Alternatif olarak XG27UCS modeline bakabilirsiniz. 1ms 160Hz ve 4K çözünürlüğe sahip.

Top Bottom