Neler Yeni

Monitör İade olur mu?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,591
İsim
Batu Han
Hocam ben iade ederken değişim yazmadım ölü piksel olduğunu ve para iadesi talep ettim ancak monitörün sağ üst köşesinde jelatin kısmının yarısı çıkık geldi bana sorun olur mu iade açısından kurcalamışsın diyerek iade kabul etmiyoruz gibisinden derler mi hepsi burada satıcı.
Sonuç Olarak Kusurlu Ürün İade Kabul Etmezlerse THH'ye Başvur Seve Seve Yola Geleceklerdir 😅

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf Özsipahi
Sonuç Olarak Kusurlu Ürün İade Kabul Etmezlerse THH'ye Başvur Seve Seve Yola Geleceklerdir 😅
Hocam ürüne bir zarar vermedim ürün bana geldi ölüpiksel tespit ettim ve jelatin çıkıktı hepsi bu umarım dediğin gibi olur ya sorun etmezler herhalde

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf Özsipahi
o jelatinin altında ekran var değil mi ? onu çıkarmadan altını nasıl kontrol edeceksin bundan dolayı sıkıntı çıkarırlarsa ayıptır söylemesi totomla gülerim :)
Hocam emin misin jelatinin sorun yaratmayacağından

NİTRQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ömer Özcane
Hocam emin misin jelatinin sorun yaratmayacağından
hocam 3 lü prizin ortasına reklam koydular kağıtla siz çıkardınız kullanmak için bunu niye çıkardınız derler mi jelatini çıkarman çok doğal bişey

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf Özsipahi
Markaların pixel politikası biraz farklı. Yukarda bir arkadaş ölü pixel kusurdur demiş (ki bana göre de öyle) ama markaların çoğu bunu bir kusur olarak kabul etmiyor. Kusur olarak kabul etmeleri için bazı prosedürleri oluyor. Aynı alanda ve birbirine yakın olmaları, birden fazla olmaları gibi, nette aratarak veya monitörün kullanma kılavuzunda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.
Hocam 3 ve üstü gerekiyor her şeyi geçtim 14 gün cayma hakkım mevcut görsel gördüğün giibi ayrıca jelatin bana yarısı çıkık şekilde geldi sağ üst köşede bundan dolayı iadeyi kabul etmemelerinden çekiniyorum

Top Bottom