Neler Yeni

Monitör İade olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burhan Bey
Markaların pixel politikası biraz farklı. Yukarda bir arkadaş ölü pixel kusurdur demiş (ki bana göre de öyle) ama markaların çoğu bunu bir kusur olarak kabul etmiyor. Kusur olarak kabul etmeleri için bazı prosedürleri oluyor. Aynı alanda ve birbirine yakın olmaları, birden fazla olmaları gibi, nette aratarak veya monitörün kullanma kılavuzunda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.

WhoCares

80+ Gold
değişim ile uğraşırım diyorsan değiştir yok ya birde servis raporumu beklicem diyorsan bas iadeyi :kekw:

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf Özsipahi
Markaların pixel politikası biraz farklı. Yukarda bir arkadaş ölü pixel kusurdur demiş (ki bana göre de öyle) ama markaların çoğu bunu bir kusur olarak kabul etmiyor. Kusur olarak kabul etmeleri için bazı prosedürleri oluyor. Aynı alanda ve birbirine yakın olmaları, birden fazla olmaları gibi, nette aratarak veya monitörün kullanma kılavuzunda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.
Hocam ben iade hakkımı kullandım üründe kusur olduğunu ve ürünün iadesini istedim bunun yanında değişimden söz etmedim. Benlik bir şey yok 14 gün cayma hakkım var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca satıcı hepsiburada başka bir firma değil.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Hocam ben iade hakkımı kullandım üründe kusur olduğunu ve ürünün iadesini istedim bunun yanında değişimden söz etmedim. Benlik bir şey yok 14 gün cayma hakkım var
Hiç söylemesen daha iyi direkt rengini beğenmedim de gönder.

cvex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak Arslan
Hepsiburada üzerinden 15 Temmuz tarihinde ürünü satın aldım. ASUS ROG 540 Hz ancak üründe 3 tane mevcut olarak ölü piksel çıktı ve sağ üst jelatini tam yapışmamış halde geldi. Sizce iade olur mu? Bir ölü piksel bile kusurlu ürün diye biliyorum. Bir daha asla ASUS monitöre bulaşmam, 360 Hz alır geçerim.

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...T_c-dBqDSXYSLfroclcaAqExEALw_wcB&gclsrc=aw.ds ürün bu.
ölü pixel kusurdur kanka eğer adam iade almassa direk hepsi burada yetkilisine veya desteğine başvur iade etmek zorunda yoksa dava sebebi veya hepsi burada satıcı sözleşmesini eritir yani kullanıcıyı kaldırır diye biliyorum

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Uğur
Hepsiburada iade alır ben 3-4 ay sonra monitör iade etmiştim açıklamasında 10bit panel yazıyordu aldıktan 3 ay sonra siteyi değiştirdiler 8bit(6bit+frc) olarak iade ettim

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf Özsipahi
Hepsiburada iade alır ben 3-4 ay sonra monitör iade etmiştim açıklamasında 10bit panel yazıyordu aldıktan 3 ay sonra siteyi değiştirdiler 8bit(6bit+frc) olarak iade ettim
Hocam ben de sorun yapacaklarını sanmıyorum yorumlarınıza göre tek çekindiğim şey sağ üst köşede olan jelatin bana tam yapışmamış çıkmış şekilde geldi siz çıkarmışsınız derler mi diyerekten.

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Uğur
Hocam ben de sorun yapacaklarını sanmıyorum yorumlarınıza göre tek çekindiğim şey sağ üst köşede olan jelatin bana tam yapışmamış çıkmış şekilde geldi siz çıkarmışsınız derler mi diyerekten.
Hepsiburada öyle sorunları yok bu yüzden güvenli bir firma zaten hiçbir şey demezler iade alırlar rahat olabilirsin

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Talat
Hepsiburada üzerinden 15 Temmuz tarihinde ürünü satın aldım. ASUS ROG 540 Hz ancak üründe 3 tane mevcut olarak ölü piksel çıktı ve sağ üst jelatini tam yapışmamış halde geldi. Sizce iade olur mu? Bir ölü piksel bile kusurlu ürün diye biliyorum. Bir daha asla ASUS monitöre bulaşmam, 360 Hz alır geçerim.

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...T_c-dBqDSXYSLfroclcaAqExEALw_wcB&gclsrc=aw.ds ürün bu.
direk gönder o ölü pikseller zamanla daha kötü oluyor başta önemsemiyorsun ama bişey olmaz dıyorsun 1-2 yıl ıcınde ekranın ortasından mavi yeşil pempe cizgiler olusuyor..

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ahmet Aktaş
Çözünürlük 2k yada 4k olsaydı 1 ölü pixel hiç göze batmazdı ama 1080p'de çok bariz belli olur.

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf Özsipahi
Umarım etiket sorusunda yaşamam jelatin yüzünden iade alamıyoruz falan diye jelatin çıkıktı çünkü monitörde

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf Özsipahi
Ne Kadara Almıştın Bilmiyorum Ama İade Edip Şansını Amazonda Dene İstersen Veya Gidip 360 Hz IPS Monitör Al . :shy:

Hocam ben iade ederken değişim yazmadım ölü piksel olduğunu ve para iadesi talep ettim ancak monitörün sağ üst köşesinde jelatin kısmının yarısı çıkık geldi bana sorun olur mu iade açısından kurcalamışsın diyerek iade kabul etmiyoruz gibisinden derler mi hepsi burada satıcı.

Top Bottom