Neler Yeni

LoL' e başladım nasıl öğrenirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal
Yani öncelikle kendine 2 main koridor belirle sonra diğer tüm koridor ve ormanı geliştirirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Osman Buğra Dabanca
anladım hocalarım sağ olun

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ad
Lol çöp, peki neden mi?

İlk sorun: Dengeleme
Eski şampiyonların pasifine bakıyorsun,1 cümle. Son şampiyonlara bakıyorsun paragraf paragraf yazmışlar, eski 3 şampiyonun pasifi birleşmiş resmen.
Kostüm satan (yani popüler) şampiyonların güçlendirme alması, Metadan düşer gibi olduğu anda güçlendirilmesi. Satmayanlarınsa ilk fırsatta zayıflatılması.
Yanlış şeyleri dengelemeleri, mesela oyuncular siyahateş meşalesi ve feleğin küllerini zayıflatın, sorun eşyada. vb diyor, Riot dengeleme ekibi inatla o eşyayı alan şampiyonları tek tek zayıflatıyor.
Bir şampiyonu zayıflatıyorlar sonraki yama güçlendiriyorlar, ya da tam tersi.
Şampiyonun birisi ana rolü dışında oynanmaya başlandığında OP olmasa bile zayıflatma yağmuruna tutuyorlar.

İkinci sorun: Ceza Sistemi
Neredeyse (herhalde) her maç küfür yiyeceksin, öyle ''adam haklı aslında''lık küfürler de değil, oyun bilgisi yok, oynadığı şampiyonu bilmiyor, hiçbir şey bilmiyor. ''RAKİPO OMRNACI 5 DEFA BASKTIN ATTNI NERSNERİDESİNGOEHOEUJ'' diye küfür yersin. Ona açıklama yapmaya çalıştığında, mesela ''Oynadığım şampiyon o koridora baskın atmaya uygun değil, artı senin bir kitle kontrol yeteneğin yok. Oraya baskın atmam yüksek ihtimalle boş olacak'' falan dersen olacak şey şu ''BEN SANA OYUNUMU KAZANDIRĞCAM LANSHRFGDFGDFJKGHAHHEUHEUHU EUHUEHUEU'' falan böyle bir şeyler SAKIN LOL OYNAMA

Üçüncü sorun: Eşleştirme Sistemi
Daha birkaç ay öncesine kadar yeni hesapları Plat liginden başlatabiliyordu, en azından o kaldırıldı ama hala rezalet. Abi Demir diye lig var işte oradan başlatsana herkesi. Bunun dışında elo hell zart zurt falan var o konulara girmeye üşendim

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Talat
peki hocam eşya sistemini nasıl öğrenebilirim istediğim tarzda detaylı anlatan bir video bulamadım da
eskiden sana esyaları önerıyordu şimdi önnerilerde bulunuyormu bilmiyorum 2023 den bu yana gırmıyorum oyuna..

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ad
Ha illa oynayacak mısın? Sohbeti komple kapat, komple. İfadeler ve sinyaller dahil. Genel sohbeti sakın açma.
Kolay şampiyonlar oyna, öyle Yone'ymiş, Zed'miş falan filan. Gerek yok, çek abi Garen'i, Nasus'u, Top Vayne falan olursa AP Malph yap.
Bir de sakın ormancı oynama, hiç bulaşma ormana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nişancı gelirse rakip ''destek'' seni rahatlıkla tekleyebilir, ona şaşırma bir de.

Wersty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
İbrahim Tünger
Lol çöp, peki neden mi?

İlk sorun: Dengeleme
Eski şampiyonların pasifine bakıyorsun,1 cümle. Son şampiyonlara bakıyorsun paragraf paragraf yazmışlar, eski 3 şampiyonun pasifi birleşmiş resmen.
Kostüm satan (yani popüler) şampiyonların güçlendirme alması, Metadan düşer gibi olduğu anda güçlendirilmesi. Satmayanlarınsa ilk fırsatta zayıflatılması.
Yanlış şeyleri dengelemeleri, mesela oyuncular siyahateş meşalesi ve feleğin küllerini zayıflatın, sorun eşyada. vb diyor, Riot dengeleme ekibi inatla o eşyayı alan şampiyonları tek tek zayıflatıyor.
Bir şampiyonu zayıflatıyorlar sonraki yama güçlendiriyorlar, ya da tam tersi.
Şampiyonun birisi ana rolü dışında oynanmaya başlandığında OP olmasa bile zayıflatma yağmuruna tutuyorlar.

İkinci sorun: Ceza Sistemi
Neredeyse (herhalde) her maç küfür yiyeceksin, öyle ''adam haklı aslında''lık küfürler de değil, oyun bilgisi yok, oynadığı şampiyonu bilmiyor, hiçbir şey bilmiyor. ''RAKİPO OMRNACI 5 DEFA BASKTIN ATTNI NERSNERİDESİNGOEHOEUJ'' diye küfür yersin. Ona açıklama yapmaya çalıştığında, mesela ''Oynadığım şampiyon o koridora baskın atmaya uygun değil, artı senin bir kitle kontrol yeteneğin yok. Oraya baskın atmam yüksek ihtimalle boş olacak'' falan dersen olacak şey şu ''BEN SANA OYUNUMU KAZANDIRĞCAM LANSHRFGDFGDFJKGHAHHEUHEUHU EUHUEHUEU'' falan böyle bir şeyler SAKIN LOL OYNAMA

Üçüncü sorun: Eşleştirme Sistemi
Daha birkaç ay öncesine kadar yeni hesapları Plat liginden başlatabiliyordu, en azından o kaldırıldı ama hala rezalet. Abi Demir diye lig var işte oradan başlatsana herkesi. Bunun dışında elo hell zart zurt falan var o konulara girmeye üşendim
ikinci sorun için westte oynayabilirsiniz yine toxiclik var fakat küfür yok

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Mert Kirazlı
aman diyeyim sinir hastası yapıyor oyun sakın başlayayım deme ben çok şükür bıraktım sen hiç başlama

Palo DAYI

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
cok gecmeden oynu sıl

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Yankı Özkan
Hocam herkes oynuyor bende çok merak ediyorum ne var bu oyunda diye
Dostum merakın çok pahalıya patlar bak sonra demedi deme hayatının bir parçası olacak bu oyun şu an bırakmazsan harbi diyorum kendine bir iyilik yap ve başlama git başka oyun bul ona sar

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ad
Lolü bırak hayatı bırakma. Bırakabilirsin.org
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta hiç rekabetçi oyun oynamamak lazım galiba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR