Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 1tb ssd 2068 tl wd black sn770

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Ahmet Hakan
longlinestore da uyguna ürün bulabilirsiniz. search kısmından ürünü aratabilirsiniz. stokta olmayan ürünü getiriyorlar
1721308165766.png

Tamam 3 mesajlı arkadaş. Burası kendi dükkanının reklamını yapacağın bir yer değil ama.

KerayG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökhan Keray
Steam
KerayG
Discord
KerayG#1525
İndirimde ssd arıyordum tam oldu, oyunları atamaya 1 tane aldım güzel oldu. Konu için teşekkürler

voltzia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Ziya
DRAM normalde önemli evet, bu modelde değil.
Ayrıca ömür ile DRAM arasında ne gibi bir bağlantı var? Karıştırıyorsunuz. 1TB bu SSD için 600TBW garanti vermiş WD. Daha ne olsun? Şanssız değilseniz bu SSD'yi günlük kullanımla, oyunla falan öldüremezsiniz.

Samsung eski ve SATA. Anakartınızda yer varsa kesinlikle bu.

İyi noktaya değinmişsiniz hocam teşekkürler. Tavsiye %10, mümkünse %20 boş bırakılırsa sorun olmaz diye düşünüyorum.

Exceria hem giriş seviye hem PCI 3.0. Bu orta seviye ve 4.0. Özellik olarak da daha iyi.

Bakınız mesajın başı.

Sağlam bir model olduğu için şanssız değilseniz garantilik bir işiniz olmaz zaten.

DRAM'e takılın ama bu modelde değil 😅
Anakartimda kaç tane yer olduğunu bilmiyorum Asus Prime B660M K-D4. Bir tane ssd takılı sadece ikinciyi takabilir miyim

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Anakartimda kaç tane yer olduğunu bilmiyorum Asus Prime B660M K-D4. Bir tane ssd takılı sadece ikinciyi takabilir miyim
Hocam sizin anakartta iki tane m2 slot mevcut ssd dediğiniz normal sata ssdyse iki tane boş yeriniz vardır eğer m2yse bir tane daha yeriniz var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

WD son derece kaliteli dostum kesinlikte tavsiye ederim
Hocam m2 kutusu önerisi istedim wdnin ben bulamadım varsa atın lütfen. Dediğim gibi fp kaliteli bir kutu arıyorum Mac cihazda kullanacağım çünkü.

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Tayfun Balım
Adamlar harbiden on numara çalışıyor 2 saat geçti geçmedi kargoya vermişler.
En son geçen yıl 970 evo plus almıştım 6 günde gelmişti.

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Tayfun Balım
Bizimki niye verilmedi :)
Verilir hocam gün içinde adamlar cidden isminin hakkını veriyor.
Bizim burada İstanbuldan ankaraya 1 haftada geliyor.
Adamlar Hollanda'daki köyden ankaraya 5 6 günde ulaştırıyor. Gümrük vergisi kargo maliyeti her şey içinde olduğu halde kar ediyorlarsa bizim şirketler bizleri patikliyor. Başka açıklaması yok.

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Tayfun Balım
dram ne ? alıyım mı yani bu ssd yi
Dram önbellek benzeri bir teknoloji
Dram i bulunan modeller dramsiz olanlara göre daha stabil çalışıyor. Ancak depolama amaçlı ve günlük kullanım için alacaksanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bu modelde Dram benzeri bi teknoloji var bu sebeple problem çıkarmayacaktır.

Fiyat gerçekten çok uygun. 2000 tl ye tr içi satılan ürünlerin çoğunun ya okuma yazması düşük ya da onlarda da Dram yok.

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Verilir hocam gün içinde adamlar cidden isminin hakkını veriyor.
Bizim burada İstanbuldan ankaraya 1 haftada geliyor.
Adamlar Hollanda'daki köyden ankaraya 5 6 günde ulaştırıyor. Gümrük vergisi kargo maliyeti her şey içinde olduğu halde kar ediyorlarsa bizim şirketler bizleri patikliyor. Başka açıklaması yok.
Hocam ssd kutusu kullanıyor musunuz ek olarak bi cihaza bağlamak için?

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Ahmet Kocar
Bu SSD sıcaklığa karşıda çok dayanıklı. Masaüstünde kolay kolay 60 dereceyi göremezsiniz. Dramı olsa kaç yazar kioxilar hemen ısınıyor kendini korumak için voltaj düşürüyor haliyle okuma yazma hızı 1 GB lere kadar düşüyor. Isınınca dram oluşunun avantajı kalmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd'nin detaylı incelemesini bir Rus yapmış. Test programları ingilizce zaten anlarsınız Rusça bilmenize gerek yok.

Son düzenleme:
Top Bottom