Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 1tb ssd 2068 tl wd black sn770

Mousakfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Ölçer
2 yıl garanti içinde ürün değişimi yok, ürün tamiri yok. Sadece para iadesi alırsınız. 2068 TL size iade edilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartınız Gen3 destekliyor. Bu ssd Gen4. Bu ssd anakatınızda düşük hızlarda çalışacaktır.
Sorun olmaz o anakartın desteklediği max değeri verse yeter de anakartta bir slot var 2. M2 ssdyi nasıl değerlendirebilirim?

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Ben iptal ettim arkadaşlar çok ihtiyacım yoktu. Ondan önce alınacak çok şey var. Yinede parasızlıktan yani. Alsan bir dert almasan bir dert

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Birol Olcaytürkan
Sorun olmaz o anakartın desteklediği max değeri verse yeter de anakartta bir slot var 2. M2 ssdyi nasıl değerlendirebilirim?
Aşağıda verdiğim linklerde ki ürünlerden birini alman ve anakartda ki X1 slotuna takıp kullanman gerekiyor.

Link 1

Link 2

Link 3

Mousakfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Ölçer

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Birol Olcaytürkan
Teşekkürler.

En yüksek hızı hangisinde alırım?
Hepsi aynı. Hız bu ürünlere bağlı değil. Takacağın X1 slotu hızı belirleyen. O yüzden buna İntenso m2'yi takın. M2 slotuna da WD'yi...

Mousakfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Ölçer
Hepsi aynı. Hız bu ürünlere bağlı değil. Takacağın X1 slotu hızı belirleyen. O yüzden buna İntenso m2'yi takın. M2 slotuna da WD'yi...
Çok teşekkürler

En ucuzu alip geceyim o zaman

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ayberk
Arkadaşlar bu fiyat civarında daha iyi bir seçenek varmı ilk ssd olarak kullanılacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emin ŞEN
Neredeyse yarı yarıya indirimi görünce ben de dayanamadım. WD 500 serisinden yükselteceğim. Depolama alanım ve hızımın iki kata çıkmasına değecek bir bedel olduğunu düşünüyorum. İleride tekrar bu fiyata bulmak mümkün olmayabilir.

Elimde boşa çıkacak bir M2 SSD olacak. Diğer sistemde A serisini anakart var. Bu şekilde M2 SSD kullanılabilir mi?

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Birol Olcaytürkan

Enes_96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Laptopta oyun ve uygulama yüklemek amacıyla kullanılır mı ? Sizce almalı mıyım ? Yükseltme amacıyla alacağım. Laptop Acer Nitro 16.

deka0102

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
DeKa
Su an ddr5, gen4 sistemimde gen3 adata sx8100np 512 gb ssd var. Yakin zamanda kingston fury renegade 1tb aldim, normalde 1tb gen4 + 512gb gen3 beraber kullanmayi dusunuyordum ama fiyat ve 1 tb olmasi cazip geldi. Kingston fury renegade'e windows ve oyunlar bu ssd'ye de oyun kuracak sekilde kullansam sizce verimli olur mu? Almali miyim?

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Tayfun Balım
Su an ddr5, gen4 sistemimde gen3 adata sx8100np 512 gb ssd var. Yakin zamanda kingston fury renegade 1tb aldim, normalde 1tb gen4 + 512gb gen3 beraber kullanmayi dusunuyordum ama fiyat ve 1 tb olmasi cazip geldi. Kingston fury renegade'e windows ve oyunlar bu ssd'ye de oyun kuracak sekilde kullansam sizce verimli olur mu? Almali miyim?
Aynı kombo bende mevcut
Fury renegade 1. Slotta takılı
SN770 modeli de 2. Slota gelecek. Ne olursa olsun 2000 tl ye gen4 1tb m2 vermiyorlar.
Bence çok çok iyi bir fiyattı. Dram yok ancak hmb var. Ek olarak 2. Ssd depolama kullanıldığında sorun olmaz diye düşünüyorum.
Yıllarca sata ssd kullandım hiçbirşey olmadı.

deka0102

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
DeKa
Katiliyorum, ustelik kingston fury renegade + 512gb gen3 olmasindansa kingston + 1tb gen4 olmasi daha verimli olur diye dusunuyorum. Windows'u vs de 1.slottaki ssd'ye kuracagimiz icin de dram olup olmamasi cok da onemli degil sanki.

Top Bottom