Neler Yeni

5000 serisi ekran kartları nasıl olur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Erdem
Elimde 7700 xt ve 5 7500f işlemci var ekran kartını satıp 5060Ti ye geçmek mantıklı olur mu ekran kartımı satıp şimdi beklemeye değer mi

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Shoto Todoroki
Elimde 7700 xt ve 5 7500f işlemci var ekran kartını satıp 5060Ti ye geçmek mantıklı olur mu ekran kartımı satıp şimdi beklemeye değer mi
Değmez 5000 serisine niye bu kadar yükseldi herkes anlamadım daha saf performanslarını görmedik acele etmeyin.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
5k serisinde frame gen 2.0 diye pazarlayacaklar diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

+daha fazla vram

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değmez 5000 serisine niye bu kadar yükseldi herkes anlamadım daha saf performanslarını görmedik acele etmeyin.
Hocam kart piyasaya çıktığında ekran kartımın değeri düşmesinden korkuyorum ve yeni teknoloji görmek ve rtx Nvidia ya geçmek istediğimden biraz

5k serisinde frame gen 2.0 diye pazarlayacaklar diye düşünüyorum

+daha fazla vram
RX den Nvidia ya geçmeye değer mi

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Hocam kart piyasaya çıktığında ekran kartımın değeri düşmesinden korkuyorum ve yeni teknoloji görmek ve rtx Nvidia ya geçmek istediğimden biraz

RX den Nvidia ya geçmeye değer mi
vallaha bunu 5k serisi çıktığında bakmak daha iyi olur gibi neyin geleceğini tam bilemiyoruz sonuçta sızma bilgiler var ama belli değil hiç bir şey karttan memnun değil misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vallaha bunu 5k serisi çıktığında bakmak daha iyi olur gibi neyin geleceğini tam bilemiyoruz sonuçta sızma bilgiler var ama belli değil hiç bir şey karttan memnun değil misiniz
Hocam bilgisayar dünyasına girdiğimden beri RX kulanıyorum hem okul ın hem yazılım için hem teknoloji ve oyun için almak istiyorrım RX de bunları karşılıyor ama artık tatmin olamıyorum

Top Bottom