Neler Yeni

🔥İndirim Skechers %35 indirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Cem

Ekler

• IMG_3838.jpeg
    IMG_3838.jpeg
    58.8 KB · Hit: 114

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mert Ketenoğlu
Hem boykot hem de müşterisine değer vermeyen bir firma su geçirmez diye sattığı 1 aylık ayakkabının teki su aldı aylardır arkadaş uğraşıyor

iQuartz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yusuf akgün
Hem boykot hem de müşterisine değer vermeyen bir firma su geçirmez diye sattığı 1 aylık ayakkabının teki su aldı aylardır arkadaş uğraşıyor
hayatımda gördüğüm üşteri ödenm veren mukemmel bir firma sadece zevkine bile şubesine gidip ayakkabı değiştirdiğim bile oldu

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mert Ketenoğlu
hayatımda gördüğüm üşteri ödenm veren mukemmel bir firma sadece zevkine bile şubesine gidip ayakkabı değiştirdiğim bile oldu
Bırak bu işleri şikayetvar skechers yaz görürsün değişim yapıyormuş müşteriye ürünü satana kadar sonra tanımayan bir firma insanları doğru yönlendirin şikayetvar a bakmadan ürün almayın

iQuartz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yusuf akgün
Bırak bu işleri şikayetvar skechers yaz görürsün değişim yapıyormuş müşteriye ürünü satana kadar sonra tanımayan bir firma insanları doğru yönlendirin şikayetvar a bakmadan ürün almayın
Tek ayakkabıyı 6ayda 3 defa değiştirdim hiçbirindede sorun yoktu nasıl bi sorunun var anlamadım firmayla. Bu arada şikayetvar ı temiz olan firma yoktur saygılar.

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mert Ketenoğlu
Tek ayakkabıyı 6ayda 3 defa değiştirdim hiçbirindede sorun yoktu nasıl bi sorunun var anlamadım firmayla. Bu arada şikayetvar ı temiz olan firma yoktur saygılar.
1 aylık su geçirmez ayakkabı su aldı boyner den aldık 3 defa boyner skechers a gönderdi ret aldı değişim çıkarmadı şimdi thh ile uğraşıyoruz

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Tolga Can
Şikayetvara bakarsan hiçbir ürün alma dostum. Orada her firmayla ilgili onlarca şikayet var. O zaman trendyol, Hepsiburada, amazon hiçbirini kullanma.

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mert Ketenoğlu
Şikayetvara bakarsan hiçbir ürün alma dostum. Orada her firmayla ilgili onlarca şikayet var. O zaman trendyol, Hepsiburada, amazon hiçbirini kullanma.
Bizi siz biliyorsunuz. 36 yaşındayım. Dün bilgisayar kullanmaya başlamadım. E ticaret sitelerinden alışverişe de dün başlamadım. Bana yardımcı olmadılar yüzlerce kişi mağdur. Sana yardımcı oldular diye iyi bir firma olmuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,957
Üyeler
153,477
Son üye
Emreaysen06
Top Bottom