Neler Yeni

🔥İndirim Marka Parfümlerde %25 indirim

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
Aslında var yalan söylüyorlar yok diye tom ford ombre leather ı denemek istedik bize yok deyip durdu biz ısrar edince en sonda çekmeceden çıkartıp sıktı aslında hepsinin testerı var olmaması imkansız markalar zaten veriyordur tester bu personeller varya şimdi sövüp ceza yemek istemiyorum! Şu anda tom ford ombre leather sıkılan bölgeyi sabunla yıkamama rağmen kokusu hala devam ediyor ilk sıkışta kokusu çok kötüydü şimdi güzelleşmeye başladı tam bir erkek kokusu hoşuma gitti zaten bu tarz bir şey arıyordum unisex kokulardan gına geldi hepsi birbirine benziyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğin gibi çok fazla denk geliyorum bende sauvage ama çok hoşuma gidiyor onun kokusu da yayıcılığı en iyi parfüm herhalde
Olabilir. Sıkmıyor olabilir veya kalmamışta olabilir bilmiyorum. Çok fazla kişi deniyordur. Tom ford o dediğinizi denemiştim onun testeri vardı ilk sıkınca kötüydü sonra iyi oldu dediğin gibi ama kış kokusu yazın boğar bence insanı

YazılımKafa

80+ Silver
Satıcı Hepsiburada orijinal ürün garantisi veriyor. Mağaza fiyatlarından uygun bakılabilir. Ben hanıma doğumgünü için burberyy aldım kendime de seçemedim daha

Fiyat iyiymiş. Boynerden 100 ml sini 5 bine indirimli aldığım Gio nun 125 ml si burda 4200₺. Ama bu gio da kalıcılık sorunu var. Çok güzel ama hiç kalıcı değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,684
Üyeler
153,270
Son üye
Teorama
Top Bottom