Neler Yeni

2 yıllık bölüm tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yasin Yazlı
Dostlar selam, 2 yıllık önü açık bölüm önerir misiniz? Aklıma sağlık bölümü geliyor tıbbi görüntüleme teknikeri ama bununda KPSS atama puanı yüksek (en az 85 puan üstü lazım KPSS de bu puanı yapabilir miyim bilmiyorum ondan kafam karışıyor) aklımdaki bölüm sağlık bölümü ama sizin de öneriniz varsa hem önü açık hem de KPSS atama puanı fazla yüksek olmayacak. (şu zamanda ataması düşük olan pek bir bölüm yok ama sizin de fikrini almak istiyorum kafam çok karışık bu konu hakkında)
Konu hakkında bir öneriniz var mıdır?

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
.
Dostlar selam, 2 yıllık önü açık bölüm önerir misiniz? Aklıma sağlık bölümü geliyor tıbbi görüntüleme teknikeri ama bununda KPSS atama puanı yüksek (en az 85 puan üstü lazım KPSS de bu puanı yapabilir miyim bilmiyorum ondan kafam karışıyor) aklımdaki bölüm sağlık bölümü ama sizin de öneriniz varsa hem önü açık hem de KPSS atama puanı fazla yüksek olmayacak. (şu zamanda ataması düşük olan pek bir bölüm yok ama sizin de fikrini almak istiyorum kafam çok karışık bu konu hakkında)
Özel güvenlik ve koruma bölümü, 2023 yılında ticaret bakanlığına 66 67 puanla atandılar :D

Dejour

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yasin Yazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Torpil ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tıbbı Sekreterlik
Tıbbi sekreterlik bitirip başka hastanelerin özel hastanelerinde filan ya da işkurdan iş bulma imkanımız var mı KPSS puanı fazla olmayıp ya da KPSS'siz
Atama puanları 85 filan tıbbi sekreterligin

Dejour

80+ Bronze
Tıbbi sekreterlik bitirip özel hastaneler filan ya da işkurdan iş bulma imkanımız var mı KPSS puanı fazla olmayıp ya da KPSS'siz
Atama puanları 85 filan tıbbi sekreterligin
Önü en açık bölüm diyebilirim , 4 Yıllık Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri okurken açıktan Tıbbi Sekreterlik okumayı düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yasin Yazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önü en açık bölüm diyebilirim , 4 Yıllık Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri okurken açıktan Tıbbi Sekreterlik okumayı düşünüyorum.
Şu an 2 yıllık bölüm olarak önü açık olan saglık geliyor ben ücretli okumayı düşünüyorum eger olursa devletin 3 yıllık tasarruf paketinden sonra bana önü açık saglık geliyor

Dejour

80+ Bronze
yok la torpil yok, bölüm mezunu olup, silahlı kartın olsa başlıyodun ticaret bakanlığında :D
Valla iyiymiş , Ben 4 yıldır yazılımda kendimi zorluyorum. iş yok.
En son bulgaristana gidicem

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
Sağlık, Adalet, BP, Grafik Tasarımı

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,908
İsim
Bilal Tepe
Bilgisayar Teknolojisi oku programcılık yerine yazılım seviyordan programcilik oku ben bilgisayar teknolojisi mezunu oldum bu yıl dersler mühendislik dersleri ile aynı elektrik vs görüyorsun donanımsal bir bölüm

Top Bottom