Neler Yeni

Evimde TürkNet’e göre internet altyapısı yok

faedesz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Selam beyler TürkNet altyapı sorgulamadan sorgulatınca altyapım olmadığı söyleniyor ama evimde internet kullanabiliyorum TürkNet’e geçmeyi düşünüyorum ama geçersem 1000mbps kullanılabilir mi

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,548
İsim
eren kılıçoğlu
Selam beyler TürkNet altyapı sorgulamadan sorgulatınca altyapım olmadığı söyleniyor ama evimde internet kullanabiliyorum TürkNet’e geçmeyi düşünüyorum ama geçersem 1000mb kullanılabilir mi
Hocam rica etsem modemin arkasını yakından çekip atarmısın birde şu siteden altyapı sorgulaması yap goknet altyapı sorgulama turknet gigafiber altyapısı var ve aktif ise 1000 mbps alabilirsin ama türk Telekom dsl ve fiber altyapısından en fazla 100 mbps alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
RUZtayler1771
Hocam rica etsem modemin arkasını yakından çekip atarmısın birde şu siteden altyapı sorgulaması yap goknet altyapı sorgulama turknet gigafiber altyapısı var ve aktif ise 1000 mbps alabilirsin ama türk Telekom dsl ve fiber altyapısından en fazla 100 mbps alabilirsin
altyapı sorgulamak net bi cevap olmaz ben cünkü evimde altyapı olmamasına rağmen yandaki evin altyapısından yararlanıyorum kabloyu istediğiniz kadar çekebiliyorsunuz zaten ücretsiz

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,548
İsim
eren kılıçoğlu
altyapı sorgulamak net bi cevap olmaz ben cünkü evimde altyapı olmamasına rağmen yandaki evin altyapısından yararlanıyorum kabloyu istediğiniz kadar çekebiliyorsunuz zaten ücretsiz
Neden olmasın boş port olmayabilir eğer herhangi bir sonuç çıkmıyorsa boş port yoktur sen onu nasıl alıyorsun hocam yasal bir şey mi

faedesz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şimdi baktım sadece Superonline altyapısı görünüyor ondan kullanabiliyorum galiba şuanki internetim Superonline 100mbps ama bunun sadece 30-40mbps kullanabiliyorum bunun hakkında bir çözüm öneriniz var mıdır?

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,548
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam şimdi baktım sadece Superonline altyapısı görünüyor ondan kullanabiliyorum galiba şuanki internetim Superonline 100mb ama bunun sadece 30-40mb kullanabiliyorum bunun hakkında bir çözüm öneriniz var mıdır?
Hız testini nasıl yapıyorsun Superonline altyapısı üzerindenmi hizmet alıyorsun hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Uğur
türknet gigafiber sadece türknet in özel altyapısına aittir başka firmaların altyapısından gigafiber vermiyor

faedesz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hız testini nasıl yapıyorsun Superonline altyapısı üzerindenmi hizmet alıyorsun hocam.
ookla’dan download ve upload hızlarıma bakıyorum hocam max 42mbps download 35-36mbps de upload alıyorum geçenlerde sinir bozucu şekilde internetim çekmiyordu 50mbps den 100mbps çıkarmıştık ona rağmen download hızım yarısına bile yetişemiyor

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,548
İsim
eren kılıçoğlu
ookla’dan download ve upload hızlarıma bakıyorum hocam max 42mbps download 35-36mbps de upload alıyorum geçenlerde sinir bozucu şekilde internetim çekmiyordu 50mbps den 100mbps çıkarmıştık ona rağmen download hızım yarısına bile yetişemiyor
O zaman Superonline altyapısından hizmet alıyorsun muhtemelen ethernet kablosu ilemi test yapıyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,339
Üyeler
149,707
Son üye
egmnphlvn
Top Bottom